עורך דין נזקי גוף


התמחות בכל סוגי התאונות

עו"ד אריה שילאנסקי הינו עורך דין נזקי גוף שמספק את האיכות הגבוהה ביותר של שירותים משפטיים בתחום התמחות ייחודית זו למי שנפגע בגופו ו/או בנפשו כתוצאה מנפילה במדרכה, נפילה בשטח ציבורי, פציעה של תלמיד (גם לאחר סיום יום הלימודים), תאונת ספורט, החלקה על משטח רטוב, טביעה בים או בבריכה, כוויה ממים רותחים, תאונה בקייטנה, כוויה ממדורה, נפילה בחדר מדרגות, נפילה ממתקן שעשועים, נשיכת כלב ועוד רבים אחרים.


הסיבות לבחור דווקא בי לייצג אותך

ככל שנפגעת בתאונה שגרמה לך נזקי גוף, אתה בטח מבין כי אתה נמצא בסיטואציה שאינה פשוטה. דווקא כאשר מצב בריאותך בכי רע ושאתה זקוק לקבלת תגמולי הפיצויים על מנת להתקיים, ניצבים מולכם בעלי השטח שבו אירעה התאונה, רשות עירונית וחברות הביטוח מטעמם אשר ההתמודדות ביניכם - ללא ייצוגכם על ידי עורך דין נזקי גוף - היא בבחינת התמודדות דוד אל מול גוליית, שכן אלה, בהיותם בעלי ממון רב, יודעים היטב כיצד לדחות את תביעתך או לקצץ מתגמולי הפיצויים המגיעים לך, וזאת על ידי הפעלת חוקרים פרטיים, רופאים מומחים ומסלקי תביעות מיומנים.

1. ייעוץ וליווי צמוד ומקצועי

חשוב שדווקא ברגע זה תקבל באופן מידי ייעוץ וליווי צמוד ומקצועי מאת עורך דין נזקי גוף על מנת שיגן על זכויותיך וילווה אותך עד לקבלת תגמולי הפיצויים הכספיים המגיעים לך מהמזיקים ומחברות הביטוח.

2. הישגים והמלצות

אתה צריך לחבר את עצמך עם עורך דין נזקי גוף ידוע ומכובד בעל הישגים ומצוינות משפטית שאתה יכול לסמוך עליו ושבנוסף להישגיו, קיימות לגביו המלצות חמות מצד לקוחותיו ועורכי דין מהשורה הראשונה.

3. השגת ביטחון כלכלי

במיוחד אם היית מעורב בתאונה עם פגיעה קשה בעקבותיה נותרו בך נכויות מורכבות רב מערכתיות, וגם במקרים קלים יותר, כאשר אתה מחפש עו"ד נזקי גוף שיטפל במקרה האישי שלך, בהתאם לנסיבות האירוע וחומרת הפציעות שלך, אתה צריך להיות ערוך לחלוטין לכל תרחיש עתידי, ולשם כך אתה זקוק לעורך דין שיכול לעזור לך להסתכל אל העתיד שלך בביטחון.

4. אסטרטגיה מנצחת

בכל התיקים בהם אני מטפל, אני עושה את כל המאמצים הנדרשים על מנת למקסם את הפיצויים תוך חשיבה על כל צרכי הנפגע עד תום תוחלת חייו על מנת שלא יחסר לו מאום. הגישה האסטרטגית והבלתי נלאית הזו הובילה אותי עד היום לקבלת פיצויים מירביים אשר חיוניים בסיוע לנפגע להחזיר את חייו חזרה אל מסלולם.

5. איכות, מקצועיות ושירותיות

כשתבחר בי, המשימה היחידה שלי תהיה לספק לך את האיכות הגבוהה ביותר של שירותים משפטיים בתחום התמחותי הייחודית. אשתמש בכל המשאבים המקצועיים העומדים לרשותי כדי לנסות ולשקם את חייך כפי שהם היו לפני אירוע הפגיעה. תוכל בכל עת ליצור קשר טלפוני הישר לנייד שלי ולשאול שאלה ואתה יכול לצפות לתשובה מידית וכנה.כדי לבדוק את המקרה שלך באופן ראשוני ללא תשלום ותוך שמירה על פרטיותך, צרו קשר עם המשרד.

טיפים חשובים

1. צלם את הפציעות באמצעות הנייד.
2. פנה באופן מידי לקבלת טיפול רפואי ותוודא שרושמים בתיעוד הרפואי שמדובר בתאונה וסוגה, היכן אירעה התאונה, והאם מדובר בתאונת עבודה.
3. אם פונית מזירת האירוע באמצעות אמבולנס, תבקש לקבל מספק האמבולנס (דוג': מגן דוד אדום) את דו"ח האירוע ותביא אותו לפגישה.
4. שמור על כל המסמכים הרפואיים (כולל צילומי רנטגן ו/או CT ו/או MRI) מבית החולים, מקופת החולים ומהמכונים בהם טופלת ותביא אותם אתך לפגישה.
5. תכין רשימה של עדים לנפילה / החלקה (ומספרי הטלפון שלהם), צילומי סטילס רבים ו/או ווידאו באיכות טובה של מקום אירוע הפגיעה, ממספר רב של זוויות (במקרה המתאים, ניתן להשתמש בסרגל לקנה מידה) ובסמוך לאחר האירוע, שישה תלושי שכר מלפני האירוע ותביא אתך לפגישה.
6. ככל שהתאונה אירעה במקום ציבורי, דווח על התאונה וככל שנרשם דו"ח תאונה, צלם אותו באמצעות הנייד.
7. חשוב לשמור על כל הקבלות / חשבוניות בגין ההוצאות שהוצאת לאחר אירוע הפגיעה, לרבות הוצאות רפואיות והוצאות נסיעה.
8. ככל שמדובר בתאונת עבודה, בסמוך לאחר קרות אירוע תאונת העבודה, צור קשר עם מקום העבודה, דווח לו על קרות אירוע הפגיעה ורשום עם מי שוחחת ובאיזה תאריך ושעה שוחחתם. כמו כן, בקש שמקום העבודה ימלא עבורך טופס 250 (להורדה לחץ כאן) וישלחו לכם אותו כשהוא חתום על ידם בחתימה וחותמת.
9. ייתכן שבהמשך ינסו להתקשר אליך או להגיע לביתך אנשים זרים שיציגו עצמם כ"נציגים" של חברת הביטוח (להבדיל מחוקרים של הביטוח הלאומי). בשום פנים ואופן לא לשוחח עמם ולא לתת להם להיכנס לביתך. כל מטרתם היא להכשיל אותך ולאסוף ראיות כנגדך. במקום זאת, מסור להם את פרטיי ואת מספר הטלפון שלי ובקש שיתקשרו אלי לפרטים נוספים.
10. בדוק האם קיימים לך ביטוחים פרטיים (בריאות, תאונות אישיות, סיעוד, פנסיית נכות, אבדן כושר עבודה וכיו"ב).

מהם היתרונות בבחירת משרדו של עו"ד אריה שילאנסקי?

noun_157532_cc1
התמחות בנישה משפטית ספציפית מאוד – נזקי גוף ורשלנות רפואית
noun_223604_cc
99% הצלחה בתביעות שהוגשו לבית המשפט*
noun_418428_cc
שכר הטרחה הינו על בסיס הצלחה, באחוזים ומשולם בסיום ההליכים***
08
הצלחות מוכחות לאורך השנים בקבלת פיצויים נכבדים ללקוחות המשרד
06
ייצוג נפגעים בלבד (המשרד לא מייצג חברות ביטוח למניעת ניגוד עניינים).
05
שמירה על "פילוסופיית משרד קטן" תוך מתן יחס אישי וליווי צמוד
07
קבלת חוות דעת רפואיות על ידי מיטב המומחים הרפואיים בישראל
ידיים3
פגישת ייעוץ, הכוונה והערכה ראשונית של המקרה שלך ללא התחייבות**

מחשבון פיצויים

להערכת שווי משוער של סך הפיצויים להם אתה זכאי על ידי עו"ד אריה שילאנסקי ב- 4 שלבים פשוטים

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.