נשיכת כלב


עורך דין אריה שילאנסקי מספק מענה משפטי למי שנפגע בגופו ו/או בנפשו כתוצאה מנשיכת כלב, בין אם מדובר באירוע נשיכה של כלב מסוכן, תקיפה של מספר כלבים שהסתובבו חופשי ללא בעליהם, נשיכה של כלב ללא זמם או תקיפה של כלב ללא רצועה.


במרוצת השנים עו"ד אריה שילאנסקי סיפק ללקוחותיו - נפגעי נשיכת כלב - הצלחות רבות, בין אם הנשיכה היתה קלה ולא הותירה בהם נכות או הותירה נכות זמנית בלבד, ובין אם הנשיכה היתה משמעותית והותירה פגיעה קשה ונכויות משמעותיות.


ככל שאתה או ילדך נפגעתם מתקיפת כלב, אתה וודאי מבין שהנך מצוי בסיטואציה מורכבת. דווקא כאשר מצב בריאותך ו/או מצב בריאותו של ילדך בכי רע, אתה לא מסוגל לעבוד וזקוק לקבלת תשלום עבור ימי ההיעדרות ואולי אף לתשלום חודשי קבוע על מנת להתקיים ולסייע לילדך, שאז ניצב מולך הבעלים או המחזיק של הכלב שההתמודדות ביניכם - ללא ייצוגכם על ידי עורך דין תקיפת כלב - היא בבחינת התמודדות קשה, שכן הבעלים של הכלב במקרים לא מעטים מבוטח בפוליסת ביטוח (ביטוח דירה מורחב) וחברת הביטוח שלו יודעת היטב כיצד לקצץ מתגמולי הפיצויים המגיעים לך ו/או ילדך, וזאת על ידי הפעלת חוקרים פרטיים, רופאים מומחים ומסלקי תביעות מיומנים. אם זה לא מספיק, כאשר מדובר בתקיפת כלב שאירעה בדרך לעבודה, במהלך העבודה או בחזרה מהעבודה, או אז מדובר בתאונת עבודה. במקרה כזה המוסד לביטוח לאומי מבקש ממך למלא טפסים רבים, ארוכים ומסורבלים, מבקש לקבל ממך מסמכים רפואיים / מוסדיים רבים, מבקש ממך לפנות אל מקום העבודה שלך למילוי מסמכים, מפנה אותך לבדיקת ועדות רפואיות בהם אתה נשאל שאלות על ידי רופאים מומחים אשר מקבלים הנחיות ושכר מהמוסד לביטוח לאומי, ולפעמים המוסד לביטוח לאומי מאלץ אותך לפנות להליך משפטי מסורבל בבית הדין האזורי לעבודה בערעור על החלטותיו. לאור המורכבות שנוצרת ועל מנת שתמצא את כל זכויותיך וזכויות ילדך, חשוב דווקא ברגעים אלה שתקבל באופן מידי ייעוץ וליווי צמוד ומקצועי מאת עורך דין מומלץ לנשיכת כלב על מנת שיגן על זכויותיך וזכויות ילדך וילווה אתכם בכל הדרך, בתביעות ובוועדות הרפואיות, עד לקבלת תגמולי הפיצויים הכספיים המגיעים לך ו/או לילדך.


המשימה היחידה שלי היא לספק לנפגע נשיכת כלב את האיכות הגבוהה ביותר של שירותים משפטיים בתחום התמחותי הייחודית.


כאשר אתה מחפש עורך דין שיטפל במקרה האישי שלך, אתה צריך לחבר את עצמך עם עורך דין ידוע ומכובד בעל הישגים ומצוינות משפטית שאתה יכולים לסמוך עליו.

בהתאם לנסיבות האירוע וחומרת הפציעות שלך או ילדך, אתה צריך להיות ערוך לחלוטין לכל תרחיש עתידי, ולשם כך אתה זקוק לעורך דין שיכול לעזור לך ולילדך להסתכל אל העתיד שלכם בביטחון.


בכל התיקים בהם אני מטפל, אני עושה את כל המאמץ הנדרש על מנת למקסם את הפיצויים תוך חשיבה על כל צרכי הנפגע עד תום תוחלת חייו על מנת שלא יחסר לו מאום. הגישה האסטרטגית והבלתי נלאית הזו הובילה אותי עד היום לקבלת פיצויים מירביים אשר חיוניים בסיוע לנפגע להחזיר את חייו חזרה אל מסלולם.


ככל שתחליט לתת לי לייצג אותך, אשתמש בכל המשאבים המקצועיים העומדים לרשותי כדי לנסות ולשקם את חייך וחיי ילדך כפי שהם היו לפני אירוע הנשיכה. תוכל ליצור קשר טלפוני הישר לנייד שלי בכול עת עם שאלה ואתה יכול לצפות לתשובה מידית וכנה.


כדי לבדוק את המקרה שלך באופן ראשוני ללא תשלום ותוך שמירה על פרטיותך, צרו קשר עם המשרד.

טיפים חשובים

1. צלם את הכלב התוקף ואת בעליו ותנסה לקבל את פרטיו (טלפון וכתובת). ככל שלא הצלחת, כנס לפייסבוק או לכל מדיה חברתית אחרת ותחפש בפרופיל של בעלי הכלב תמונות שלו עם הכלב או רק של הכלב ושמור אותם לשימוש עתידי כאשר אתה מוודא ששמו של הבעלים / מחזיק הכלב מופיע בתמונה.
2. צלם באמצעות הנייד את הפציעה שלך.
3. פנה מידית ללשכת משרד הבריאות הקרובה למקום מגוריך לבדיקת הצורך בקבלת חיסון נגד כלבת, טטנוס או טיפול אנטיביוטי (לחץ כאן לאיתור הלשכה הקרובה), רצוי עם פנקס החיסונים. לוודא שרושמים כיצד אירע האירוע והיכן. מלשכת הבריאות יצא הצו להסגרת הכלב הנושך לתקופה קצובה לבדוק האם הכלב חולה ויכול היה להדביק את הנפגע באותה מחלה. בשעות שלשכת הבריאות סגורה יש לפנות לחדר מיון בבית החולים הקרוב ולפעול לפי האמור לעיל.
4. זכותך להגיש תלונה במשטרה. ככל שהמשטרה תהייה סבורה לאחר חקירה (שנוכל להשתמש בה) כי יש להגיש כתב אישום, ניתן יהיה להשתמש בפסק הדין של ההליך הפלילי בהליך האזרחי.
5. שמור על כל המסמכים הרפואיים (כולל צילומי רנטגן ו/או CT ו/או MRI) מבית החולים, מקופת החולים ומהמכונים בהם טופלת, לרבות מלשכת הבריאות, ותביא אותם אתך לפגישה.
6. תכין העתק של תעודת הזהות, רשימה של עדים לנשיכה (ומספרי הטלפון שלהם), צילומי סטילס או ווידאו באיכות טובה של מקום אירוע התקיפה, שישה תלושי שכר מלפני התאונה ותביא אתך לפגישה.
7. אם פונית מזירת האירוע באמצעות אמבולנס, תבקש לקבל מספק האמבולנס (דוג': מגן דוד אדום) את דו"ח האירוע ותביא אותו לפגישה.
8. חשוב לשמור על כל הקבלות / חשבוניות בגין ההוצאות שהוצאת לאחר אירוע הנשיכה, לרבות הוצאות רפואיות והוצאות נסיעה.
9. ככל שמדובר בתאונת עבודה, בסמוך לאחר קרות אירוע תאונת העבודה, צור קשר עם מקום העבודה, דווח לו על קרות אירוע הנשיכה ורשום עם מי שוחחת ובאיזה תאריך ושעה שוחחתם. כמו כן, בקש שמקום העבודה ימלא עבורך טופס 250 (להורדה לחץ כאן) וישלחו לכם אותו כשהוא חתום על ידם בחתימה וחותמת.
10. ייתכן שבהמשך ינסו להתקשר אליך או להגיע לביתך אנשים זרים שיציגו עצמם כ"נציגים" של חברת הביטוח (להבדיל מחוקרים של הביטוח הלאומי). בשום פנים ואופן לא לשוחח עמם ולא לתת להם להיכנס לביתך. כל מטרתם היא להכשיל אותך ולאסוף ראיות כנגדך. במקום זאת, מסור להם את פרטיי ואת מספר הטלפון שלי ובקש שיתקשרו אלי לפרטים נוספים.
11. בדוק האם קיימים לך ביטוחים פרטיים (בריאות, תאונות אישיות, סיעוד, פנסיית נכות, אבדן כושר עבודה וכיו"ב).

מהם היתרונות בבחירת משרדו של עו"ד אריה שילאנסקי?

noun_157532_cc1
התמחות בנישה משפטית ספציפית מאוד – נזקי גוף ורשלנות רפואית
noun_223604_cc
99% הצלחה בתביעות שהוגשו לבית המשפט*
noun_418428_cc
שכר הטרחה הינו על בסיס הצלחה, באחוזים ומשולם בסיום ההליכים***
08
הצלחות מוכחות לאורך השנים בקבלת פיצויים נכבדים ללקוחות המשרד
06
ייצוג נפגעים בלבד (המשרד לא מייצג חברות ביטוח למניעת ניגוד עניינים).
05
שמירה על "פילוסופיית משרד קטן" תוך מתן יחס אישי וליווי צמוד
07
קבלת חוות דעת רפואיות על ידי מיטב המומחים הרפואיים בישראל
ידיים3
פגישת ייעוץ, הכוונה והערכה ראשונית של המקרה שלך ללא התחייבות**

שאלות נפוצות

1באילו מצבים אין לבעלים של הכלב או המחזיק של הכלב אחריות בגין נשיכת הכלב?
לפי סעיף 41 א' לפקודת הנזיקין, ישנה אחריות מלאה לבעל / מחזיק הכלב לאירוע הנשיכה והוא חייב לפצות, וזאת מבלי שיש צורך להוכיח שהוא התרשל. לפי סעיף 41 ב' לפקודת הנזיקין, לבעלי / מחזיק הכלב תהיה הגנה בכל אחד משלושת המקרים הבאים: א. הנפגע התגרה בכלב. ב. הנפגע תקף את בעלי / מחזיק הכלב, את בן/בת זוגו, הוריו או ילדיו. ג. הנפגע הסיג גבול במקרקעין של בעלי / מחזיק הכלב.
2האם מגיע פיצויים גם במקרים אחרים שבהם הכלב לא נשך את הנפגע?
כן. ככל שהנפגע הופתע למשל מכלב או שכלב קפץ עליו וכתוצאה הוא מעד נפל ונפגע, גם אז הנפגע יהיה זכאי לפיצויים.

מחשבון פיצויים

להערכת שווי משוער של סך הפיצויים להם אתה זכאי על ידי עו"ד אריה שילאנסקי ב- 4 שלבים פשוטים

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.