תאונות החלקה ונפילה

תאונות החלקה ונפילה


עורך דין אריה שילאנסקי מספק מענה משפטי למי שנפגע בגופו ו/או בנפשו כתוצאה מתאונת נפילה עקב כביש משובש, נפילה במדרכה (תאונות מדרכה), החלקה באולם שמחות, נפילה בקניון, החלקה בירידה במדרגות, החלקה בבריכת שחייה, החלקה בבית מלון, נפילה בפארק שעשועים ועוד שנגרמו ברשלנות הבעלים ו/או המחזיקים של אותם מקומות למשל שלא התקינו מעקה מדרגות תקני, מדרגות תקניות בעלי חיכוך מתאים, לא הציבו שלטים מפני הרטיבות ועוד.


במרוצת השנים עו"ד אריה שילאנסקי סיפק ללקוחותיו - נפגעי תאונות החלקה ונפילה - הצלחות רבות, בין אם הפגיעה היתה קלה ולא הותירה בהם נכות או הותירה נכות זמנית בלבד, ובין אם הפגיעה היתה משמעותית והותירה פגיעה קשה ונכויות משמעותיות.


ככל שנפגעת מנפילה או החלקה בשטח ציבורי, אתה וודאי מבין שהנך מצוי בסיטואציה מסובכת. דווקא כאשר מצב בריאותך בכי רע, אתה לא מסוגל לעבוד וזקוק לקבלת תשלום עבור ימי ההיעדרות ואולי אף לתשלום חודשי קבוע על מנת להתקיים, שאז ניצבים מולך האחראי הרשלן וחברת הביטוח מטעמו שההתמודדות ביניכם - ללא ייצוגכם על ידי עורך דין תאונות נפילה והחלקה - היא בבחינת התמודדות דוד אל מול גוליית, שכן חברת הביטוח שלו יודעת היטב כיצד לקצץ מתגמולי הפיצויים המגיעים לך, וזאת על ידי הפעלת חוקרים פרטיים, רופאים מומחים ומסלקי תביעות מיומנים. אם זה לא מספיק, כאשר מדובר באירוע החלקה או נפילה שאירע בדרך לעבודה, במהלך העבודה או בחזרה מהעבודה, או אז מדובר בתאונת עבודה. במקרה כזה המוסד לביטוח לאומי מבקש ממך למלא טפסים רבים, ארוכים ומסורבלים, מבקש לקבל ממך מסמכים רפואיים / מוסדיים רבים, מבקש ממך לפנות אל מקום העבודה שלך למילוי מסמכים, מפנה אותך לבדיקת ועדות רפואיות בהם אתה נשאל שאלות על ידי רופאים מומחים אשר מקבלים הנחיות ושכר מהמוסד לביטוח לאומי, ולפעמים המוסד לביטוח לאומי מאלץ אותך לפנות להליך משפטי מסורבל בבית הדין האזורי לעבודה בערעור על החלטותיו. לאור המורכבות שנוצרת ועל מנת שתמצא את כל זכויותיך, חשוב דווקא ברגעים אלה שתקבל באופן מידי ייעוץ וליווי צמוד ומקצועי מאת עורך דין מומלץ לתאונות החלקה ונפילה על מנת שיגן על זכויותיך וילווה אותך בכל הדרך, בתביעות ובוועדות הרפואיות ועד לקבלת תגמולי הפיצויים הכספיים המגיעים לך.


המשימה היחידה שלי היא לספק לנפגע תאונת נפילה והחלקה את האיכות הגבוהה ביותר של שירותים משפטיים בתחום התמחותי הייחודית.


כאשר אתה מחפש עורך דין שיטפל במקרה האישי שלך, אתה צריך לחבר את עצמך עם עורך דין ידוע ומכובד בעל הישגים ומצוינות משפטית שאתה יכולים לסמוך עליו.


בהתאם לנסיבות האירוע וחומרת הפציעות שלך, אתה צריך להיות ערוך לחלוטין לכל תרחיש עתידי, ולשם כך אתה זקוק לעורך דין שיכול לעזור לך להסתכל אל העתיד שלך בביטחון.


בכל התיקים בהם אני מטפל, אני עושה את כל המאמץ הנדרש על מנת למקסם את הפיצויים תוך חשיבה על כל צרכי הנפגע עד תום תוחלת חייו על מנת שלא יחסר לו מאום. הגישה האסטרטגית והבלתי נלאית הזו הובילה אותי עד היום לקבלת פיצויים מירביים אשר חיוניים בסיוע לנפגע להחזיר את חייו חזרה אל מסלולם.


ככל שתחליט לתת לי לייצג אותך, אשתמש בכל המשאבים המקצועיים העומדים לרשותי כדי לנסות ולשקם את חייך כפי שהם היו לפני אירוע הפגיעה. תוכל ליצור קשר טלפוני הישר לנייד שלי בכול עת עם שאלה ואתה יכול לצפות לתשובה מידית וכנה.


כדי לבדוק את המקרה שלך באופן ראשוני ללא תשלום ותוך שמירה על פרטיותך, צרו קשר עם המשרד.

טיפים חשובים

1. צלם את הפציעות באמצעות הנייד.
2. פנה באופן מידי לקבלת טיפול רפואי ותוודא שרושמים בתיעוד הרפואי שמדובר בתאונת החלקה / נפילה, היכן אירעה התאונה, והאם מדובר בתאונת עבודה.
3. אם פונית מזירת האירוע באמצעות אמבולנס, תבקש לקבל מספק האמבולנס (דוג': מגן דוד אדום) את דו"ח האירוע ותביא אותו לפגישה.
4. שמור על כל המסמכים הרפואיים (כולל צילומי רנטגן ו/או CT ו/או MRI) מבית החולים, מקופת החולים ומהמכונים בהם טופלת ותביא אותם אתך לפגישה.
5. תכין רשימה של עדים לנפילה / החלקה (ומספרי הטלפון שלהם), צילומי סטילס רבים ו/או ווידאו באיכות טובה של מקום אירוע הפגיעה, ממספר רב של זוויות (במקרה המתאים, ניתן להשתמש בסרגל לקנה מידה) ובסמוך לאחר האירוע, שישה תלושי שכר מלפני האירוע ותביא אתך לפגישה.
6. ככל שהתאונה אירעה במקום ציבורי, דווח על התאונה וככל שנרשם דו"ח תאונה, צלם אותו באמצעות הנייד.
7. חשוב לשמור על כל הקבלות / חשבוניות בגין ההוצאות שהוצאת לאחר אירוע הפגיעה, לרבות הוצאות רפואיות והוצאות נסיעה.
8. ככל שמדובר בתאונת עבודה, בסמוך לאחר קרות אירוע תאונת העבודה, צור קשר עם מקום העבודה, דווח לו על קרות אירוע הפגיעה ורשום עם מי שוחחת ובאיזה תאריך ושעה שוחחתם. כמו כן, בקש שמקום העבודה ימלא עבורך טופס 250 (להורדה לחץ כאן) וישלחו לכם אותו כשהוא חתום על ידם בחתימה וחותמת.
9. ייתכן שבהמשך ינסו להתקשר אליך או להגיע לביתך אנשים זרים שיציגו עצמם כ"נציגים" של חברת הביטוח (להבדיל מחוקרים של הביטוח הלאומי). בשום פנים ואופן לא לשוחח עמם ולא לתת להם להיכנס לביתך. כל מטרתם היא להכשיל אותך ולאסוף ראיות כנגדך. במקום זאת, מסור להם את פרטיי ואת מספר הטלפון שלי ובקש שיתקשרו אלי לפרטים נוספים.
10. בדוק האם קיימים לך ביטוחים פרטיים (בריאות, תאונות אישיות, סיעוד, פנסיית נכות, אבדן כושר עבודה וכיו"ב).

מהם היתרונות בבחירת משרדו של עו"ד אריה שילאנסקי?

noun_157532_cc1
התמחות בנישה משפטית ספציפית מאוד – נזקי גוף ורשלנות רפואית
noun_223604_cc
99% הצלחה בתביעות שהוגשו לבית המשפט*
noun_418428_cc
שכר הטרחה הינו על בסיס הצלחה, באחוזים ומשולם בסיום ההליכים***
08
הצלחות מוכחות לאורך השנים בקבלת פיצויים נכבדים ללקוחות המשרד
06
ייצוג נפגעים בלבד (המשרד לא מייצג חברות ביטוח למניעת ניגוד עניינים).
05
שמירה על "פילוסופיית משרד קטן" תוך מתן יחס אישי וליווי צמוד
07
קבלת חוות דעת רפואיות על ידי מיטב המומחים הרפואיים בישראל
ידיים3
פגישת ייעוץ, הכוונה והערכה ראשונית של המקרה שלך ללא התחייבות**

מחשבון פיצויים

להערכת שווי משוער של סך הפיצויים להם אתה זכאי על ידי עו"ד אריה שילאנסקי ב- 4 שלבים פשוטים

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.