אודות המשרד


משרדו של עו"ד אריה שילאנסקי נוסד בשנת 2011 ומאז מספק פתרונות משפטיים על כל גווניהן במתחם רחב של תביעות בגין נזקי גוף קשים ומוות, שנגרמו עקב המקרים הבאים:

1. רשלנות רפואית והולדה בעוולה.
2. תאונות דרכים.
3. תאונות עבודה.
4. תאונות תלמידים וילדים.
5. תאונות טביעה.
6. תאונות ספורטאים.
7. תאונות מדרכה.
8. נשיכות כלב מסוכן.
9. מקרי רשלנות כלליים ועוד.

משרדו של עו"ד אריה שילאנסקי מטפל במקצועיות ובמסירות אף בתביעות מול ענפי הביטוח הלאומי השונים, תוך מתן ליווי אישי בכל הוועדות הרפואיות על מנת שימוצו במלואם זכויותיהם של:

1. חולים הזקוקים לקצבת נכות כללית וקצבת שירותים מיוחדים.
2. נפגעי עבודה / מחלת מקצוע / מיקרוטראומה.
3. נפגעי התקף לב / אירוע מוחי / סרטן / נזקי שמיעה כתוצאה מעבודה.
4. נפגעי חשיפה לחומרים מסוכנים בעבודה.
5. נפגעי פעולות איבה.
6. לקויי רגליים המוגבלים בניידות ועוד.

הכיסוי המקצועי כולל תביעות לפטור ממס הכנסה.

בין יתר תחומי העיסוק, משרדו של עו"ד אריה שילאנסקי מקנה טיפול משפטי מקיף בתביעות ביטוח שונות להסדרת זכויות מבוטחים, בין אם לאחר קבלת מכתב דחייה ובין אם לפני הדרישה הראשונה לקבלת תגמולי הביטוח, באחד או יותר מתחומים הביטוח הבאים:

1. ביטוח תאונות אישיות / נכות מתאונה.
2. ביטוח אבדן כושר עבודה.
3. ביטוח בריאות / מחלות קשות.
4. ביטוח סיעודי.
5. פנסיית נכות.
6. ביטוח חיים ועוד.

משרדו של עו"ד אריה שילאנסקי אף צבר הצלחות רבות בטיפול בדוחות חניה ובגביה בלתי חוקית של דוחות חניה ומעניק במקרים אלה פתרונות יצירתיים בהתנהלות אל מול העיריות השונות.

במילה אישית:

"המשימה היחידה שלי היא לספק ללקוחות המשרד את האיכות הגבוהה ביותר של שירותים משפטיים בתחום התמחותי הייחודית. במרדף הבלתי מתפשר להשגת משימה זו, אני מונע מערכי הליבה של התחום כבסיס להצלחה, אני עובד קשה על מנת להשיג את היתרון הנחוץ כדי לייצר תוצאות מוצלחות ביותר עבור לקוחותיי, דבר המסב לי גאווה גדולה בעבודתי.
כאשר אתה מחפש עורך דין נזקי גוף שיטפל במקרה האישי שלך, אתה צריך לחבר את עצמך עם עורך-דין ידוע ומכובד בעל הישגים ומצוינות משפטית שאתה יכול לסמוך עליו. בהתאם לנסיבות האירוע וחומרת הפציעות שלך, אתה צריך להיות ערוך לחלוטין לכל תרחיש עתידי, ולשם כך אתה זקוק לעורך-דין שיכול לעזור לך להסתכל אל העתיד שלך בביטחון.
בכל התיקים בהם אני מטפל, אני עושה את כל המאמץ הנדרש על מנת למקסם את הפיצויים תוך חשיבה על כל צרכי הנפגע עד תום תוחלת חייו על מנת שלא יחסר לו מאום. הגישה האסטרטגית והבלתי נלאית הזו הובילה אותי עד היום לקבלת פיצויים מירביים אשר חיוניים בסיוע לנפגע להחזיר את חייו חזרה אל מסלולם. אמנם החוק אינו מושלם וגם אין אפשרות להבטיח הצלחה, אך יחד עם זאת, ככל שתחליט לתת לי לייצג אותך, אשתמש בכל המשאבים המקצועיים העומדים לרשותי כדי לנסות ולשקם את חייך כפי שהם היו לפני אירוע הפגיעה שלך. תוכל ליצור קשר טלפוני ישירות לנייד שלי בכל עת עם שאלה ואתה יכול לצפות לתשובה מידית וכנה."

כדי לבדוק את המקרה שלך באופן אישי ע"י עו"ד אריה שילאנסקי באופן ראשוני, ללא מחויבות ותוך שמירה על פרטיותך, צור קשר עם המשרד.

מהם היתרונות בבחירת משרדו של עו"ד אריה שילאנסקי?

noun_157532_cc1
התמחות בנישה משפטית ספציפית מאוד – נזקי גוף ורשלנות רפואית
noun_223604_cc
99% הצלחה בתביעות שהוגשו לבית המשפט*
noun_418428_cc
שכר הטרחה הינו על בסיס הצלחה, באחוזים ומשולם בסיום ההליכים***
08
הצלחות מוכחות לאורך השנים בקבלת פיצויים נכבדים ללקוחות המשרד
06
ייצוג נפגעים בלבד (המשרד לא מייצג חברות ביטוח למניעת ניגוד עניינים).
05
שמירה על "פילוסופיית משרד קטן" תוך מתן יחס אישי וליווי צמוד
07
קבלת חוות דעת רפואיות על ידי מיטב המומחים הרפואיים בישראל
ידיים3
פגישת ייעוץ, הכוונה והערכה ראשונית של המקרה שלך ללא התחייבות**
x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.