התעללות בבית אבות

התעללות בבית אבות


עורך דין אריה שילאנסקי מספק מענה משפטי לקשישים עצמאים, תשושים, תשושי נפש או סיעודיים שנפגעו בגופם ו/או בנפשם כתוצאה מהתעללות או הזנחה בדיור מוגן, בבית אבות או במוסד סיעודי.


במרוצת השנים עו"ד אריה שילאנסקי סיפק ללקוחותיו - נפגעי התעללות בבית אבות - הצלחות רבות, בין הנפגעים נפגעו קלות ולא נותרו בהם נכויות או נותרה נכות זמנית, ובין אם הם נפגעו קשות ונותרו בהם נכויות משמעותיות או חלילה נפטרו.


במקרה שיקירכם נפגע, אתם וודאי מבינים שהנכם מצויים בסיטואציה מורכבת. דווקא כאשר מצב בריאות יקירכם בכי רע ושאתם והם זקוקים לקבלת תגמולי הפיצויים על מנת להתקיים וכדי להעניק להם את הטיפול הרפואי הטוב ביותר, ניצבים מולכם האחראים להתעללות וחברות הביטוח מטעמם אשר ההתמודדות ביניכם - ללא ייצוגכם על ידי עורך דין התעללות בבית אבות - היא בבחינת התמודדות דוד אל מול גוליית, שכן אלה, בהיותם בעלי ידע וממון רב, יודעים היטב כיצד לדחות את תביעתכם או לקצץ מתגמולי הפיצויים המגיעים לכם וליקירכם, וזאת על ידי הפעלת חוקרים פרטיים, רופאים מומחים ומסלקי תביעות מיומנים. לפיכך, חשוב שדווקא ברגע זה ומיד לאחר הגילוי הנושא תקבלו ייעוץ וליווי צמוד ומקצועי מאת עורך דין מומלץ להתעללות בבית אבות על מנת שיגן על זכויותיכם וילווה אתכם עד לקבלת תגמולי הפיצויים הכספיים המגיעים לכם וליקירכם.

המשימה היחידה שלי היא לספק לנפגעי ההתעללות ולמשפחתם את האיכות הגבוהה ביותר של שירותים משפטיים בתחום התמחותי הייחודית.


כאשר אתם מחפשים עורך דין שיטפל במקרה האישי שלכם, אתם צריכים לחבר את עצמכם עם עורך דין ידוע ומכובד בעל הישגים ומצוינות משפטית שאתם יכולים לסמוך עליו.


בהתאם לנסיבות האירוע וחומרת הפציעות של יקירכם, אתם צריכים להיות ערוכים לחלוטין לכל תרחיש עתידי, ולשם כך אתם זקוקים לעורך דין שיכול לעזור לכם להסתכל אל העתיד שלכם ושל יקירכם בביטחון.


בכל התיקים בהם אני מטפל, אני עושה את כל המאמץ הנדרש על מנת למקסם את הפיצויים תוך חשיבה על כל צרכי הנפגע עד תום תוחלת חייו על מנת שלא יחסר לו מאום. הגישה האסטרטגית והבלתי נלאית הזו הובילה אותי עד היום לקבלת פיצויים מירביים אשר חיוניים בסיוע לנפגע להחזיר את חייו חזרה אל מסלולם.


אמנם החוק אינו מושלם וגם אין אפשרות להבטיח הצלחה, אך יחד עם זאת, ככל שתחליטו לתת לי לייצג אתכם ואת יקירכם, אשתמש בכל המשאבים המקצועיים העומדים לרשותי כדי לנסות ולשקם את חיי יקירכם כפי שהם היו לפני אירוע ההתעללות. תוכלו ליצור קשר טלפוני הישר לנייד שלי בכול עת עם שאלה ואתה יכול לצפות לתשובה מידית וכנה.


כדי לבדוק את המקרה שלך באופן ראשוני ללא תשלום ותוך שמירה על פרטיותך, צרו קשר עם המשרד.

טיפים חשובים

1. צלם את הפציעות באמצעות הנייד.
2. פנו באופן מידי לקבלת טיפול רפואי ותוודאו שרושמים בתיעוד הרפואי שמדובר בהתעללות והיכן אירעה ההתעללות ומתי.
3. אם הנפגע פונה באמצעות אמבולנס אל בית החולים, תבקשו לקבל מספק האמבולנס (דוג': מגן דוד אדום) את דו"ח האירוע.
4. שמרו על כל המסמכים הרפואיים (כולל צילומי רנטגן ו/או CT ו/או MRI) מבית האבות, מבית החולים, מקופת החולים ומהמכונים השונים והביאו אותם עמכם לפגישה.
5. הכינו העתק צילומי של תעודת הזהות שלכם ושל יקירכם, העתק מפוליסות ביטוח פרטיות, רשימה של עדים להתרחשות ההתעללות (כולל מספרי טלפונים), צילומי סטילס ו/או ווידאו באיכות טובה של מקום אירוע ההתעללות והביאו עמכם לפגישה.
6. חשוב לשמור על כל הקבלות / חשבוניות בגין ההוצאות שהוצאתם בעקבות ההתעללות, לרבות הוצאות רפואיות, הוצאות נסיעה, הוצאות מטפל/ת והביאו אותן עמכם לפגישה.
7. בהמשך ינסו להתקשר אליכם או להגיע לביתכם אנשים זרים שיציגו עצמם כ"נציגים" של חברת הביטוח. בשום פנים ואופן לא לשוחח עמם ולא לתת להם להיכנס לביתכם. כל מטרתם היא להכשיל אתכם ולאסוף ראיות כנגד יקירכם. במקום זאת, מסרו להם את פרטיי ואת מספר הטלפון שלי ובקשו שיתקשר אלי לפרטים נוספים.

מהם היתרונות בבחירת משרדו של עו"ד אריה שילאנסקי?

noun_157532_cc1
התמחות בנישה משפטית ספציפית מאוד – נזקי גוף ורשלנות רפואית
noun_223604_cc
99% הצלחה בתביעות שהוגשו לבית המשפט*
noun_418428_cc
שכר הטרחה הינו על בסיס הצלחה, באחוזים ומשולם בסיום ההליכים***
08
הצלחות מוכחות לאורך השנים בקבלת פיצויים נכבדים ללקוחות המשרד
06
ייצוג נפגעים בלבד (המשרד לא מייצג חברות ביטוח למניעת ניגוד עניינים).
05
שמירה על "פילוסופיית משרד קטן" תוך מתן יחס אישי וליווי צמוד
07
קבלת חוות דעת רפואיות על ידי מיטב המומחים הרפואיים בישראל
ידיים3
פגישת ייעוץ, הכוונה והערכה ראשונית של המקרה שלך ללא התחייבות**

מחשבון פיצויים

להערכת שווי משוער של סך הפיצויים להם אתה זכאי על ידי עו"ד אריה שילאנסקי ב- 4 שלבים פשוטים

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.