תביעות פוליסות ביטוח

תביעות פוליסות ביטוח


עורך דין אריה שילאנסקי מספק מענה משפטי למי שנתקל בסירובה של חברת ביטוח לשלם תגמולי ביטוח, וזאת למרות שמבקש התגמולים מחזיק בפוליסת ביטוח מסוג ביטוח חיים, ביטוח בריאות, ביטוח אבדן כושר עבודה, ביטוח מוות או נכות מתאונה, ביטוח דירה ורכוש, ביטוח צד שלישי, ביטוח נגד פריצות, ביטוח נגד שריפות, ביטוח נגד גניבות, ביטוח תאונות אישיות, ביטוח סיעודי, ביטוח מקיף לרכב ועוד.


במרוצת השנים עו"ד אריה שילאנסקי סיפק ללקוחותיו - נפגעי פוליסות ביטוח - הצלחות רבות, בין אם הם היו מעורבים באירוע שגרם נזק לגוף ו/או לנפש ובין אם הם היו מעורבים באירוע שגרם נזק לרכוש.


ככל שקיבלת מכתב דחייה / סירוב של חברת הביטוח לשלם לך את תגמולי הביטוח, אתה בטח מבין שאתה נמצא בסיטואציה מורכבת. דווקא כאשר מצב בריאותך / מצבך הכלכלי בכי רע ושאתה זקוק לקבלת תגמולי הביטוח על מנת להתקיים / על מנת לתקן את הנזק הרכושי, ניצבת מולך חברת הביטוח ומסלקי התביעות מטעמה שההתמודדות ביניכם - ללא ייצוגך על ידי עורך דין לתביעות ביטוח - היא בבחינת התמודדות דוד אל מול גוליית, שכן חברת הביטוח בהיותה בעלת ידע וממון רב, יודעת היטב כיצד לדחות את תביעתך על מנת שלא לשלם לך את שמגיע לך, היא גם יודעת, במקרים שהיא מסכימה לשלם, לקצץ מתגמולי הביטוח המגיעים לך, וזאת על ידי הפעלת חוקרים פרטיים, קבלת שירותים של רופאים מומחים ומסלקי תביעות מיומנים. לפיכך, חשוב שדווקא ברגע זה תפנה באופן מידי ותקבל ייעוץ וליווי צמוד ומקצועי מאת עורך דין מומלץ לתביעות ביטוח על מנת שיגן על זכויותיך וילווה אותך עד לקבלת תגמולי הביטוח הכספיים המגיעים לך מחברת הביטוח.


המשימה היחידה שלי היא לספק לאלו שתביעת הביטוח שלהם סורבה את האיכות הגבוהה ביותר של שירותים משפטיים בתחום התמחותי הייחודית.


כאשר אתה מחפש עורך דין שיטפל במקרה האישי שלך, אתה צריך לחבר את עצמך עם עורך דין ידוע ומכובד בעל הישגים ומצוינות משפטית שאתה יכול לסמוך עליו.


בהתאם לנסיבות האירוע וחומרת הפגיעה, המחלה או הנזק הרכושי שלך, אתה צריך להיות ערוך לחלוטין לכל תרחיש עתידי, ולשם כך אתה זקוק לעורך דין שיכול לעזור לך להסתכל אל העתיד שלך בביטחון.


בכל התיקים בהם אני מטפל, אני עושה את כל המאמץ הנדרש על מנת למקסם את התגמולים תוך חשיבה על כל צרכי הנפגע בהתאם לזכויותיו המלאים על פי הפוליסה על מנת שלא יחסרו לו תגמולים. הגישה האסטרטגית והבלתי נלאית הזו הובילה אותי עד היום לקבלת תגמולים מירביים אשר חיוניים בסיוע לנפגע להחזיר את חייו חזרה אל מסלולם, לשקמו או לאפשר לו לקנות רכוש ולהמשיך בדרכו.


ככל שתחליט לתת לי לייצג אותך, אשתמש בכל המשאבים המקצועיים העומדים לרשותי כדי לנסות שתקבל את זכויותיך המלאים על פי הפוליסה. תוכל ליצור קשר טלפוני הישר לנייד שלי בכול עת עם שאלה ואתה יכול לצפות לתשובה מידית וכנה.


כדי לבדוק את המקרה שלך באופן ראשוני ללא תשלום ותוך שמירה על פרטיותך, צרו קשר עם המשרד.

טיפים חשובים

1. צלם את הפציעות או הנזק לרכוש באמצעות הנייד.
2. ככל שמדובר בנזק גוף, פנה באופן מידי לקבלת טיפול רפואי ותוודא שרושמים בתיעוד הרפואי את התרחשות האירוע. שמור על כל המסמכים הרפואיים (כולל צילומי רנטגן ו/או CT ו/או MRI) מבית החולים, מקופת החולים ומהמכונים בהם טופלת ותביא אותם אתך לפגישה.
3. ככל שמדובר בנזק גוף, וככל שפונית מזירת התאונה באמצעות אמבולנס, תבקש לקבל מספק האמבולנס (דוג': מגן דוד אדום) את דו"ח האירוע ותביא אותו לפגישה.
4. חשוב לשמור על כל הקבלות / חשבוניות בגין ההוצאות שהוצאת לאחר האירוע, לרבות הוצאות רפואיות והוצאות נסיעה.
5. בהמשך ינסו להתקשר אליך או להגיע לביתך אנשים זרים שיציגו עצמם כ"נציגים" של חברת הביטוח. בשום פנים ואופן לא לשוחח עמם ולא לתת להם להיכנס לביתך. כל מטרתם היא להכשיל אותך ולאסוף ראיות כנגדך. במקום זאת, מסור להם את פרטיי ואת מספר הטלפון שלי ובקש שיתקשרו אלי לפרטים נוספים.
6. בדוק האם קיימים לך ביטוחים פרטיים נוספים (בריאות, תאונות אישיות, סיעוד, פנסיית נכות, אבדן כושר עבודה וכיו"ב).

מהם היתרונות בבחירת משרדו של עו"ד אריה שילאנסקי?

noun_157532_cc1
התמחות בנישה משפטית ספציפית מאוד – נזקי גוף ורשלנות רפואית
noun_223604_cc
99% הצלחה בתביעות שהוגשו לבית המשפט*
noun_418428_cc
שכר הטרחה הינו על בסיס הצלחה, באחוזים ומשולם בסיום ההליכים***
08
הצלחות מוכחות לאורך השנים בקבלת פיצויים נכבדים ללקוחות המשרד
06
ייצוג נפגעים בלבד (המשרד לא מייצג חברות ביטוח למניעת ניגוד עניינים).
05
שמירה על "פילוסופיית משרד קטן" תוך מתן יחס אישי וליווי צמוד
07
קבלת חוות דעת רפואיות על ידי מיטב המומחים הרפואיים בישראל
ידיים3
פגישת ייעוץ, הכוונה והערכה ראשונית של המקרה שלך ללא התחייבות**

מחשבון פיצויים

להערכת שווי משוער של סך הפיצויים להם אתה זכאי על ידי עו"ד אריה שילאנסקי ב- 4 שלבים פשוטים

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.