מוצרים פגומים

מוצרים פגומים


עורך דין אריה שילאנסקי מספק מענה משפטי למי שנפגע בגופו ו/או בנפשו כתוצאה ע"י פגם במוצר, ע"י רכיב פגום או לקוי במוצר או עקב אי מתן אזהרות או הוראות בטיחות באשר לאופן הטיפול ושימוש במוצר.


במרוצת השנים עו"ד אריה שילאנסקי סיפק ללקוחותיו - נפגעי מוצרים פגומים - הצלחות רבות, בין אם נפגעו בצורה קלה שלא הותירה בהם נכות או הותירה נכות זמנית, ובין אם נפגעו בצורה משמעותית שהותירה בהם נכויות קשות.


ככל שנפגעת ממוצר פגום, אתה בטח מבין כי אתה נמצא בסיטואציה שאינה פשוטה. דווקא כאשר מצב בריאותך בכי רע ושאתה זקוק לקבלת תגמולי הפיצויים על מנת להתקיים, ניצבת מולך חברת הביטוח ומסלקי התביעות מטעם היצרן ו/או היבואן שההתמודדות ביניכם - ללא ייצוגכם על ידי עורך דין מוצרים פגומים - היא בבחינת התמודדות דוד אל מול גוליית, שכן חברת הביטוח, בהיותה בעלת ידע וממון רב, יודעת היטב כיצד לקצץ מתגמולי הפיצויים המגיעים לך, וזאת על ידי הפעלת חוקרים פרטיים, רופאים מומחים ומסלקי תביעות מיומנים. לפיכך, חשוב שדווקא ברגע זה תקבל באופן מידי ייעוץ וליווי צמוד ומקצועי מאת עורך דין מומלץ למוצרים פגומים על מנת שיגן על זכויותיך וילווה אותך עד לקבלת תגמולי הפיצויים הכספיים המגיעים לך מחברת הביטוח.


המשימה היחידה שלי היא לספק לנפגע מוצר פגום את האיכות הגבוהה ביותר של שירותים משפטיים בתחום התמחותי הייחודית.


כאשר אתה מחפש עורך דין שיטפל במקרה האישי שלך, אתה צריך לחבר את עצמך עם עורך דין ידוע ומכובד בעל הישגים ומצוינות משפטית שאתה יכול לסמוך עליו.


בהתאם לנסיבות האירוע וחומרת הפציעות שלך, אתה צריך להיות ערוך לחלוטין לכל תרחיש עתידי, ולשם כך אתה זקוק לעורך דין שיכול לעזור לך להסתכל אל העתיד שלך בביטחון.


בכל התיקים בהם אני מטפל, אני עושה את כל המאמץ הנדרש על מנת למקסם את הפיצויים תוך חשיבה על כל צרכי הנפגע עד תום תוחלת חייו על מנת שלא יחסר לו מאום. הגישה האסטרטגית והבלתי נלאית הזו הובילה אותי עד היום לקבלת פיצויים מירביים אשר חיוניים בסיוע לנפגע להחזיר את חייו חזרה אל מסלולם.

ככל שתחליט לתת לי לייצג אותך, אשתמש בכל המשאבים המקצועיים העומדים לרשותי כדי לנסות ולשקם את חייך כפי שהם היו לפני אירוע הפגיעה. תוכל ליצור קשר טלפוני הישר לנייד שלי בכול עת עם שאלה ואתה יכול לצפות לתשובה מידית וכנה.


כדי לבדוק את המקרה שלך באופן ראשוני ללא תשלום ותוך שמירה על פרטיותך, צרו קשר עם המשרד.

טיפים חשובים

1. צלם את הפציעות באמצעות הנייד.
2. פנה באופן מידי לקבלת טיפול רפואי ותוודא שרושמים בתיעוד הרפואי שמדובר בפגיעה עקב מוצר פגום, היכן אירעה התאונה ומתי.
3. אם פונית באמצעות אמבולנס, תבקש לקבל מספק האמבולנס (דוג': מגן דוד אדום) את דו"ח האירוע ותביא אותו לפגישה.
4. שמור על כל המסמכים הרפואיים (כולל צילומי רנטגן ו/או CT ו/או MRI) מבית החולים, מקופת החולים ומהמכונים בהם טופלת ותביא אותם אתך לפגישה.
5. חשוב לשמור על כל הקבלות / חשבוניות בגין ההוצאות שהוצאת לאחר הפגיעה, לרבות הוצאות רפואיות והוצאות נסיעה.
6. בהמשך ינסו להתקשר אליך או להגיע לביתך אנשים זרים שיציגו עצמם כ"נציגים" של חברת הביטוח. בשום פנים ואופן לא לשוחח עמם ולא לתת להם להיכנס לביתך. כל מטרתם היא להכשיל אותך ולאסוף ראיות כנגדך. במקום זאת, מסור להם את פרטיי ואת מספר הטלפון שלי ובקש שיתקשרו אלי לפרטים נוספים.
7. בדוק האם קיימים לך ביטוחים פרטיים (בריאות, תאונות אישיות, סיעוד, פנסיית נכות, אבדן כושר עבודה וכיו"ב).
8. ניתן להגיש תביעה, או לפי חוק האחריות למוצרים פגומים, או לפי פקודת הנזיקין. יחד עם זאת, יש לשים לב לשוני בין שני המסלולים, כגון: תקופות התיישנות שונות, הגבלות באשר לגובה סכום הפיצויים, היעדר הצורך בהוכחת האשם של היצרן, הגבלה על סוגי מוצרים שלא ניתן לתבוע בגינם, איסור הגשת תביעה כשהנזק התרחש מחוץ לישראל ועוד.

מהם היתרונות בבחירת משרדו של עו"ד אריה שילאנסקי?

noun_157532_cc1
התמחות בנישה משפטית ספציפית מאוד – נזקי גוף ורשלנות רפואית
noun_223604_cc
99% הצלחה בתביעות שהוגשו לבית המשפט*
noun_418428_cc
שכר הטרחה הינו על בסיס הצלחה, באחוזים ומשולם בסיום ההליכים***
08
הצלחות מוכחות לאורך השנים בקבלת פיצויים נכבדים ללקוחות המשרד
06
ייצוג נפגעים בלבד (המשרד לא מייצג חברות ביטוח למניעת ניגוד עניינים).
05
שמירה על "פילוסופיית משרד קטן" תוך מתן יחס אישי וליווי צמוד
07
קבלת חוות דעת רפואיות על ידי מיטב המומחים הרפואיים בישראל
ידיים3
פגישת ייעוץ, הכוונה והערכה ראשונית של המקרה שלך ללא התחייבות**

מחשבון פיצויים

להערכת שווי משוער של סך הפיצויים להם אתה זכאי על ידי עו"ד אריה שילאנסקי ב- 4 שלבים פשוטים

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.