לעורכי דין בלבד (העברת תיקים)

לעורכי דין בלבד (העברת תיקים)


כולנו מקבלים מדי פעם שיחות מלקוחות אשר שואלים אותנו אם אנחנו מטפלים במקרים שמחוץ לתחום ההתמחות שלנו ואנחנו מפנים אותם לעורך דין שמתמחה באותו תחום התמחות ושאנחנו יכולים לסמוך עליו שיבצע עבור הלקוח את העבודה המקצועית ביותר לשביעות רצונו שת הלקוח.

הפניה מוצלחת וטיפול מקצועי של עורך הדין המקבל אשר תשביע את רצון הלקוח חשובה מאוד גם עבורנו, המפנים, ותגרום לא רק לקבלת חלק משכר טרחה של עורך הדין המקבל ללא כל מאמץ מיוחד מצדנו, אלא אף להגברת המוניטין החיובי שלנו.

קבלת הפניה מעורך דין אחר היא אחת המחמאות המקצועיות המכובדות ביותר שעורך דין יכול לחשוב עליה יותר מכל פרס או הכרה אחרת. המשמעות שעורך הדין המעביר סומך עליך, יודע שתבצע את העבודה בצורה המקצועית והיסודית ביותר כדי לנסות שבסופו של דבר תגיע לתוצאה הטובה ביותר עבור הלקוח המופנה.

עו"ד אריה שילאנסקי הקים פרקטיקה המתבססת על הפניה של לקוחות מאת עורכי דין אחרים שאינם מתמחים בתחום מומחיותו הייחודית של עו"ד אריה שילאנסקי (נזקי גוף ורשלנות רפואית), או שאינם מעוניינים לקחת את הסיכון בטיפול במקרה סבוך, או אולי שאינם רוצים לטפל בקרוב משפחה, ידיד או שכן שפנה אליהם וסבורים שיהיה זה עדיף להעביר את הטיפול בתיק.

במרוצת השנים, עורכי דין רבים נתנו את אמונם בעו"ד אריה שילאנסקי, שנה אחר שנה ומסרו לטיפולו תיקים רבים בתחום נזקי גוף ורשלנות רפואית, לרבות תיקים בתחומים הבאים:

1. רשלנות רפואית והולדה בעוולה.
2. תאונות דרכים.
3. תאונות עבודה.
4. תאונות תלמידים וילדים.
5. תאונות טביעה.
6. תאונות ספורטאים.
7. תאונות מדרכה.
8. נשיכות כלב מסוכן.
9. מקרי רשלנות כלליים.
10. ביטוח לאומי (לרבות נפגעי התקף לב / אירוע מוחי / סרטן / נזקי שמיעה כתוצאה מעבודה ונפגעי חשיפה לחומרים מסוכנים בעבודה).
11. פוליסות ביטוח (לרבות ביטוח תאונות אישיות, ביטוח אבדן כושר עבודה וביטוח סיעודי).
12. מוצרים פגומים.
13. תאונות תלמידים.
14. תאונות החלקה ונפילה.
15. נשיכת כלב.
16. התעללות בבית אבות ועוד.

המשימה היחידה של עו"ד אריה שילאנסקי היא לספק ללקוחות המופנים את האיכות הגבוהה ביותר של שירותים משפטיים בתחום התמחותו הייחודית. במרדף הבלתי מתפשר להשגת משימה זו, עו"ד שילאנסקי מונע בערכי הליבה של התחום כבסיס להצלחה, הוא עובד קשה על מנת להשיג את היתרון הנחוץ כדי לייצר תוצאות מוצלחות ביותר עבור לקוחותיו, דבר המסב לו גאווה גדולה בעבודתו.

כאשר אתה מחפש עורך דין שיטפל בלקוח אותו אתה מפנה, אתה צריך לחבר את עצמך עם עורך דין ידוע ומכובד בעל הישגים ומצוינות משפטית שאתה יכול לסמוך עליו.

בכל התיקים בהם עו"ד אריה שילאנסקי מטפל, הוא עושה את כל המאמץ הנדרש על מנת למקסם את הפיצויים תוך חשיבה על כל צרכי הנפגע עד תום תוחלת חייו על מנת שלא יחסר לו מאום. הגישה האסטרטגית והבלתי נלאית הזו הובילה אותו עד היום לקבלת פיצויים מירביים אשר חיוניים בסיוע לנפגע להחזיר את חייו חזרה אל מסלולם והוא משתמש בכל המשאבים המקצועיים העומדים לרשותו כדי לנסות ולשקם את חייו כפי שהם היו לפני אירוע הפגיעה.

מאחר שהטיפול בלקוח שאתה מפנה עשוי לקחת זמן ממושך, עו"ד אריה שילאנסקי דואג לעדכן אותך על התקדמות התיק באופן עקבי כוהל מסודר, על מנת שתוכל לבצע רישום לגבי השלב שבו מצוי התיק שהפנית. עו"ד שילאנסקי מעריך את מעורבותך בתיק מאחר שלפעמים קיימים יחסים מיוחדים עם הלקוח ולעתים קרובות יש קשרים אשר יכולים להיות בעלי ערך בהכנת והצגת המקרה, אך המעורבות אינה נדרשת.

עם סיום התיק של הלקוח המופנה, אני דואג לעדכן אותך באופן מידי על כך וכן מעביר אליך את דמי ההפניה לו אתה זכאי לפי הסיכום בינינו בסמוך לאחר מכן. חשוב לציין כי הלקוח מעולם לא משלם עמלות נוספות בגין השיתוף בשכר הטרחה.

אם אתה עורך דין או נציג של פירמת עורכי דין ויש לך לקוחות שחוו מקרים של נזקי גוף או רשלנות רפואית ואתה מעוניין לדון על האפשרות להפנות אותם אלי, אשמח לקבוע אתך פגישת היכרות תוך שמירה על פרטיות הלקוחות, לקראת חתימה על הסכם העברת התיקים לטיפולי המקצועי לקראת קבלת התוצאה הטובה ביותר עבורך ועבור הלקוחות שלך.

מהם היתרונות בבחירת משרדו של עו"ד אריה שילאנסקי?

noun_157532_cc1
התמחות בנישה משפטית ספציפית מאוד – נזקי גוף ורשלנות רפואית
noun_223604_cc
99% הצלחה בתביעות שהוגשו לבית המשפט*
noun_418428_cc
שכר הטרחה הינו על בסיס הצלחה, באחוזים ומשולם בסיום ההליכים***
08
הצלחות מוכחות לאורך השנים בקבלת פיצויים נכבדים ללקוחות המשרד
06
ייצוג נפגעים בלבד (המשרד לא מייצג חברות ביטוח למניעת ניגוד עניינים).
05
שמירה על "פילוסופיית משרד קטן" תוך מתן יחס אישי וליווי צמוד
07
קבלת חוות דעת רפואיות על ידי מיטב המומחים הרפואיים בישראל
ידיים3
פגישת ייעוץ, הכוונה והערכה ראשונית של המקרה שלך בחינם**
x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.