אודות עו"ד אריה שילאנסקי

אודות עו"ד אריה שילאנסקי


עו"ד אריה שילאנסקי הינו בעלים ומייסד של אחד ממשרדי הבוטיק הבולטים והמוערכים בישראל בתחום הנזיקין, המתמחה בייצוג נפגעי תאונות דרכים, תאונות עבודה ורשלנות רפואית ושמציג ניסיון, מיומנות וידע שעושים את ההבדל בהשגת פיצויים נכבדים עבור לקוחותיו.

עו"ד אריה שילאנסקי הינו בוגר (LL.B) המסלול המשולב של בית הספר למשפטים ובית הספר למנהל עסקים במכללה האקדמית נתניה.

לאחר סיום התמחות בבית משפט השלום בתל אביב תחת שני שופטי שלום המתמחים בתיקי נזיקין ולאחר שנתקבל כחבר בלשכת עורכי הדין בשנת 2010, עו"ד אריה שילאנסקי ייסד את המשרד בשנת 2011 והוא מנהל אותו עד היום ומעורב באופן אישי בכל תיק ותיק, מתחילתו ועד לסופו ולאור הקשר האישי שנוצר, ממשיך ללוות את הנפגעים גם שנים רבות לאחר מכן.

בין יתר הסמכותיו, עו"ד אריה שילאנסקי הינו מגשר מוסמך אשר סיים קורס גישור מטעם "המרכז לגישור נווה צדק".

מעבר לניסיון הרב שצבר במרוצת השנים בתחום נזקי הגוף והרשלנות הרפואית, עו"ד אריה שילאנסקי מקפיד להעשיר את הידע המקצועי ע"י השתתפות פעילה בכנסים מקצועיים, בין היתר מטעם לשכת עורכי הדין והפקולטה לרפואה באוניברסיטת תל אביב, בתחומי ההתמחות הייחודיים בו הוא עוסק.

מתוך שאיפה לסייע לקידום המקצוע והשמירה על איכותו, עו"ד אריה שילאנסקי תורם מזמנו ומניסיונו באמצעות השתתפות פעילה בועדות נזיקין ופלת"ד בלשכת עורכי הדין במחוז תל אביב, בהם הוא חבר מן המניין.

המשימה היחידה של עו"ד אריה שילאנסקי היא לספק ללקוחותיו את האיכות הגבוהה ביותר של שירותים משפטיים בתחום התמחותו הייחודית. במרדף הבלתי מתפשר להשגת משימה זו, עו"ד שילאנסקי מונע בערכי הליבה של התחום כבסיס להצלחה, הוא עובד קשה על מנת להשיג את היתרון הנחוץ כדי לייצר תוצאות מוצלחות ביותר עבור לקוחותיו, דבר המסב לו גאווה גדולה בעבודתו.

בכל התיקים בהם עו"ד אריה שילאנסקי מטפל, הוא עושה את כל המאמץ הנדרש על מנת למקסם את הפיצויים תוך חשיבה על כל צרכי הנפגע עד תום תוחלת חייו על מנת שלא יחסר לו מאום. הגישה האסטרטגית והבלתי מתפשרת הזו הובילה אותו עד היום לקבלת פיצויים מירביים אשר חיוניים בסיוע לנפגעים להחזיר את חייהם חזרה אל מסלולם והוא משתמש בכל המשאבים המקצועיים העומדים לרשותו כדי לנסות ולשקם את חייהם כפי שהם היו לפני אירוע הפגיעה.

כדי לבדוק את המקרה שלך באופן אישי ע"י עו"ד אריה שילאנסקי באופן ראשוני, ללא מחויבות ותוך שמירה על פרטיותך, צור קשר עם המשרד.

לחץ כאן לקבלת כרטיס ביקור דיגיטאלי בחינם.

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.