תביעות ביטוח לאומי

תביעות ביטוח לאומי


עורך דין אריה שילאנסקי מספק מענה משפטי למי שנפגע בגופו ו/או בנפשו כתוצאה מפגיעה בעבודה גם כאשר הפגיעה הינה פגיעה בדרך אל העבודה, פגיעה בדרך חזרה מהעבודה, מחלת מקצוע, מיקרוטראומה, פגיעה שלא בעבודה המזכה בתגמולי נכות כללית, פגיעה בפעולת איבה (ל"ע), וגם כאשר מתעורר צורך לדרוש מהמוסד לביטוח לאומי גמלת ניידות, גמלת סיעוד, קצבת זקנה, קצבת שאירים, דמי אבטלה, תגמולי מילואים וכן גמלת שכר עבודה לאחר פירוק חברה או פשיטת רגל של המעסיק.


במרוצת השנים עו"ד אריה שילאנסקי סיפק ללקוחותיו – מגישי תביעות ביטוח לאומי - הצלחות רבות, בין אם בקבלת דמי פגיעה, קצבת נכות או מענק נכות, וזאת לאחר הכנה יסודית וקפדנית של טופסי התביעות והמסמכים הרפואיים המצורפים אליהם והכנה נכונה לקראת הוועדות הרפואיות לרבות באמצעות קטעי וידאו שניתן למצוא בעמוד YouTube של המשרד.


ככל שנפגעת והנך זקוק לקבלת קצבאות, גמלאות או מענק מהמוסד לביטוח לאומי, אתה בטח מבין שאתה נמצא בסיטואציה שאינה פשוטה כלל. דווקא כאשר מצב בריאותך בכי רע ושאתה זקוק לעזרה כספית, ניצב מולך מוסד ממשלתי בירוקרטי שההתמודדות ביניכם - ללא ייצוגך על ידי עורך דין לתביעות ביטוח לאומי - היא בבחינת התמודדות דוד אל מול גוליית, שכן המוסד לביטוח לאומי מבקש ממך למלא טפסים רבים, ארוכים ומסורבלים, מבקש לקבל ממך מסמכים רפואיים / מוסדיים רבים, מבקש ממך לפנות אל מקום העבודה שלך כדי שימלא מסמכים, מפנה אותך לבדיקת ועדות רפואיות מלחיצות בהם אתם נשאלים שאלות על ידי רופאים מומחים אשר מקבלים הנחיות ושכר מהמוסד לביטוח לאומי, ולפעמים המוסד לביטוח לאומי יכול לאלץ אותך לפנות להליך משפטי בבית הדין האזורי לעבודה בערעור על החלטותיו המצריך היכרות עם הפרוצדורה המשפטית. לפיכך, חשוב דווקא ברגעים אלה שתקבל ייעוץ וליווי צמוד ומקצועי מאת עורך דין מומלץ לביטוח לאומי על מנת שיגן על זכויותיך וילווה אותך בכל הדרך, בהגשת הטפסים ובוועדות הרפואיות, עד לרגע קבלת התשלום המגיע לך מהמוסד לביטוח לאומי.


המשימה היחידה שלי היא לספק למגישי תביעות ביטוח לאומי את האיכות הגבוהה ביותר של שירותים משפטיים בתחום התמחותי הייחודית.


כאשר אתה מחפש עורך דין שיטפל במקרה האישי שלך, אתה צריך לחבר את עצמך עם עורך דין ידוע ומכובד בעל הישגים ומצוינות משפטית שאתה יכול לסמוך עליו.


בהתאם לנסיבות האירוע וחומרת הפגיעה אתה צריך להיות ערוך לחלוטין לכל תרחיש עתידי, ולשם כך אתה זקוק לעורך דין שיכול לעזור לך להסתכל אל העתיד שלך בביטחון.


בכל התיקים בהם אני מטפל, אני עושה את כל המאמץ הנדרש על מנת למקסם את גובה המענק, הגמלה או הקצבה תוך חשיבה על כל צרכי הנפגע עד תום תוחלת חייו על מנת שלא יחסר לו מאום. הגישה האסטרטגית והבלתי נלאית הזו הובילה אותי עד היום לקבלת תשלומים מירביים אשר חיוניים בסיוע לנפגע להחזיר את חייו חזרה אל מסלולם.


ככל שתחליט לתת לי לייצג אותך, אשתמש בכל המשאבים המקצועיים העומדים לרשותי כדי שזכויותיך בביטוח הלאומי ימוצו במלואם. תוכל ליצור קשר טלפוני הישר לנייד שלי בכול עת עם שאלה ואתה יכול לצפות לתשובה מידית וכנה.


כדי לבדוק את המקרה שלך באופן ראשוני ללא תשלום ותוך שמירה על פרטיותך, צרו קשר עם המשרד.

טיפים חשובים

1. צלם את הפציעות באמצעות הנייד.
2. פנה באופן מידי לקבלת טיפול רפואי ותוודא שרושמים בתיעוד הרפואי שמדובר בתאונת עבודה, היכן אירעה התאונה ומתי. ככל שלא מדובר בתאונת עבודה דאג לקבל את כל התיק הרפואי שלך מקופת החולים ובתי החולים במהלך השנה וחצי האחרונות. שמור על כל המסמכים הרפואיים (כולל צילומי רנטגן ו/או CT ו/או MRI) מבית החולים, מקופת החולים ומהמכונים בהם טופלת ותביא אותם אתך לפגישה.
3. אם פונית מזירת התאונה באמצעות אמבולנס, תבקש לקבל מספק האמבולנס (דוג': מגן דוד אדום) את דו"ח האירוע ותביא אותו לפגישה.
4. בסמוך לאחר קרות אירוע תאונת העבודה, צור קשר עם מקום העבודה, דווח לו על קרות האירוע ורשום עם מי שוחחת ובאיזה תאריך ושעה שוחחתם. כמו כן, בקש שמקום העבודה ימלא עבורך טופס 250 (להורדה לחץ כאן) וישלחו לכם אותו כשהוא חתום על ידם בחתימה וחותמת.
5. תכין העתק של תעודת הזהות, רשימה של עדים לתאונה (ומספרי הטלפון שלהם), צילומי סטילס או ווידאו באיכות טובה של מקום אירוע התאונה, שישה תלושי שכר מלפני התאונה ותביא אתך לפגישה.
6. חשוב לשמור על כל הקבלות / חשבוניות בגין ההוצאות שהוצאת לאחר התאונה, לרבות הוצאות רפואיות והוצאות נסיעה.
7. ככל שמדובר בתאונת דרכים בדרך לעבודה / בתאונת דרכים במהלך העבודה / בתאונת דרכים בחזרה מהעבודה, הרי שמדובר בתאונת דרכים המהווה גם תאונת עבודה. לחץ כאן למעבר לדף "תאונת עבודה" או לדף "תאונות דרכים". במקרים אלה, פנה אל תחנת המשטרה (אגף התנועה) הקרובה ביותר למקום התאונה, מלא טופס "הודעה על תאונת דרכים" (לחץ כאן לעמוד הורדת הטופס), מסור אותו לפקיד האגף וקבל "טופס משטרה". חשוב לשמור על הטופס ולהביאו לפגישה. אם מסיבה כזו או אחרת לא קיבלת "טופס משטרה", צור קשר טלפוני עם אגף התנועה וברר מה הסיבה.
8. בהמשך ייתכן שינסו להתקשר אליך או להגיע לביתך אנשים זרים שיציגו עצמם כ"נציגים" של חברת הביטוח (להבדיל מחוקרים של הביטוח הלאומי שאיתם יש לשתף פעולה אך לפני כן ליידע אותי). בשום פנים ואופן לא לשוחח עמם ולא לתת להם להיכנס לביתך. כל מטרתם היא להכשיל אותך ולאסוף ראיות כנגדך. במקום זאת, מסור להם את פרטיי ואת מספר הטלפון שלי ובקש שיתקשרו אלי לפרטים נוספים.
9. בדוק האם קיימים לך ביטוחים פרטיים (בריאות, תאונות אישיות, סיעוד, פנסיית נכות, אבדן כושר עבודה וכיו"ב).

מהם היתרונות בבחירת משרדו של עו"ד אריה שילאנסקי?

noun_157532_cc1
התמחות בנישה משפטית ספציפית מאוד – נזקי גוף ורשלנות רפואית
noun_223604_cc
99% הצלחה בתביעות שהוגשו לבית המשפט*
noun_418428_cc
שכר הטרחה הינו על בסיס הצלחה, באחוזים ומשולם בסיום ההליכים***
08
הצלחות מוכחות לאורך השנים בקבלת פיצויים נכבדים ללקוחות המשרד
06
ייצוג נפגעים בלבד (המשרד לא מייצג חברות ביטוח למניעת ניגוד עניינים).
05
שמירה על "פילוסופיית משרד קטן" תוך מתן יחס אישי וליווי צמוד
07
קבלת חוות דעת רפואיות על ידי מיטב המומחים הרפואיים בישראל
ידיים3
פגישת ייעוץ, הכוונה והערכה ראשונית של המקרה שלך ללא התחייבות**

מחשבון פיצויים

להערכת שווי משוער של סך הפיצויים להם אתה זכאי על ידי עו"ד אריה שילאנסקי ב- 4 שלבים פשוטים

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.