עו"ד תאונה באופנוע
10/07/2019
ייצוג נפגעים בתאונות דרכים
10/07/2019

ביטוח לאומי

עורך דין נכות כללית

אנו מאחלים לך בכל לב כי לא יהיה לך צורך במידע זה במשך כל חייך. עם זאת, למרבה הצער חלים אירועים שונים בחיים אשר עשויים להעמידנו בסיכון להזדקק לתמיכת הביטוח הלאומי כתוצאה מנזקי גוף שהסתיימו בנכות. כל אדם מגיל 18 ועד גיל הפרישה (67), רשאי להגיש תביעה לביטוח הלאומי בגין נכות כללית. על מנת לזכות לכל הפיצויים המגיעים לך כדין, יש להכיר היטב את דרישות הועדה הרפואית של המוסד לביטוח לאומי ולוודא כי מצבך עומד בכל הקריטריונים. כדי להקל על התהליך, חשוב לקבל ליווי משפטי של עורך דין מומחה בתחום נזקי הגוף. בבואך לבחור למשימה זו עורך דין נכות כללית חייבת להיות מומחיות שלו בה יש לו ניסיון רב על מנת לשפר את סיכוייך.

מה הם הקריטריונים לזכאות?

בבואך לקבל בסיוע עורך דין נכות מעבודה או נכות כללית, יש לעמוד במספר קריטריונים בסיסיים מול המוסד לביטוח לאומי כדי ליהנות מהקצבה.

  • על התובע להוכיח כי הינו סובל מנכות רפואית בהיקף של 60% לכל הפחות (או 50% במקרה של עקרת בית) או נכות של 40% בה אחד מהמצבים הרפואיים מהם סובל התובע מהווה 25% משיעור הנכות לבדו. קריטריונים אלו מספקים הוכחה לגובה הנכות הרפואית.
  • על מנת לקבוע את גובה דרגת אי הכושר, יש לעבור ועדה רפואית מטעם הביטוח הלאומי בה יוכיח התובע כי איבד לפחות 50% מתפקודו בכל הנוגע לכושר ההשתכרות שלו.

סיוע משפטי ורפואי מקיף

עו"ד אריה שילאנסקי יסייע לך בכל התהליך מראשיתו ועד סופו. על מנת להבטיח כי כל הבדיקות הרפואיות והתעסוקתיות אשר אליהן יפנו אותך אכן ימדדו באורח מדויק את שיעור הנכות שלך, משרדנו עומד בקשר עם מומחים רפואיים שיוכלו לספק גם הם אומדן על הנזקים ושיעור הנכות והפיצויים כי הם מאמינים המגיעים לך, על מנת שנדע באיזה טווח תתרחש עבודתנו המשותפת. אנו נוודא כי כל הציוד הכרוך בבדיקות פועל באופן תקין ומותאם לצרכיך. על מנת ליהנות משירות מקצועי ומיחס אישי וחם, אנו מזמינים אותך לפנות אלינו ולהגיע למשרדנו בבני ברק כדי להבטיח תמיכה כלכלית מלאה במצבך.

 

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.