תאונות תלמידים וילדים

תאונות תלמידים וילדים


עורך דין אריה שילאנסקי מספק מענה משפטי להורי תלמידים וילדים שנפגעו בגופם ו/או בנפשם כתוצאה מפגיעה בשטח בית הספר או מחוצה לו.


במרוצת השנים עו"ד אריה שילאנסקי סיפק ללקוחותיו - נפגעי תאונות תלמידים וילדים - הצלחות רבות, בין אם התלמידים או הילדים נפצעו קלות ולא נותרו בהם נכויות או נותרה נכות זמנית, ובין אם הם נפגעו קשות ונותרו בהם נכויות משמעותיות.


במקרה שילדכם נפגע, אתם וודאי מבינים שהנכם מצויים בסיטואציה מסובכת ומלחיצה. דווקא כאשר מצב בריאות הילד בכי רע ושאתם זקוקים לקבלת תגמולי הפיצויים על מנת להתקיים וכדי להעניק לו את הטיפול הרפואי הטוב ביותר, ניצבים מולכם האחראים (כגון: עיריות, מוסדות לימוד וקייטנות) וחברות הביטוח מטעמם אשר ההתמודדות ביניכם - ללא ייצוגכם על ידי עורך דין תאונות תלמידים וילדים - היא בבחינת התמודדות דוד אל מול גוליית, שכן אלה, בהיותם בעלי ידע וממון רב, יודעים היטב כיצד לדחות את תביעתכם או לקצץ מתגמולי הפיצויים המגיעים לכם, וזאת על ידי הפעלת חוקרים פרטיים, רופאים מומחים ומסלקי תביעות מיומנים. לפיכך, חשוב שדווקא ברגע זה ומיד לאחר הפציעה תקבלו ייעוץ וליווי צמוד ומקצועי מאת עורך דין מומלץ לתאונות תלמידים וילדים על מנת שיגן על זכויותיכם וילווה אתכם עד לקבלת תגמולי הפיצויים הכספיים המגיעים לכם ולילדכם.


המשימה היחידה שלי היא לספק להורי תלמידים וילדים שנפגעו בתאונות את האיכות הגבוהה ביותר של שירותים משפטיים בתחום התמחותי הייחודית.


כאשר אתם מחפשים עורך דין שיטפל במקרה האישי שלכם, אתם צריכים לחבר את עצמכם עם עורך דין ידוע ומכובד בעל הישגים ומצוינות משפטית שאתם יכולים לסמוך עליו.


בהתאם לנסיבות האירוע וחומרת הפציעות של ילדכם, אתם צריכים להיות ערוכים לחלוטין לכל תרחיש עתידי, ולשם כך אתם זקוקים לעורך דין שיכול לעזור לכם להסתכל אל העתיד שלכם ושל ילדכם בביטחון.


בכל התיקים בהם אני מטפל, אני עושה את כל המאמץ הנדרש על מנת למקסם את הפיצויים תוך חשיבה על כל צרכי הנפגע עד תום תוחלת חייו על מנת שלא יחסר לו ולהוריו מאום. הגישה האסטרטגית והבלתי נלאית הזו הובילה אותי עד היום לקבלת פיצויים מירביים אשר חיוניים בסיוע לילד הפגוע להחזיר את חייו חזרה אל מסלולם.


אמנם החוק אינו מושלם וגם אין אפשרות להבטיח הצלחה, אך יחד עם זאת, ככל שתחליטו לתת לי לייצג אתכם ואת ילדכם, אשתמש בכל המשאבים המקצועיים העומדים לרשותי כדי לנסות ולשקם את חייו כפי שהם היו לפני אירוע הפגיעה. תוכלו ליצור קשר טלפוני הישר לנייד שלי בכול עת עם שאלה ואתה יכול לצפות לתשובה מידית וכנה.


כדי לבדוק את המקרה שלך באופן ראשוני ללא תשלום ותוך שמירה על פרטיותך, צרו קשר עם המשרד.

טיפים חשובים

1. צלם את הפציעות באמצעות הנייד.
2. פנו באופן מידי לקבלת טיפול רפואי ותוודאו שרושמים בתיעוד הרפואי שמדובר בתאונת תלמיד / ילד, היכן אירעה התאונה ומתי.
3. אם הילד פונה מזירת הפגיעה באמצעות אמבולנס, תבקשו לקבל מספק האמבולנס (דוג': מגן דוד אדום) את דו"ח האירוע.
4. שמרו על כל המסמכים הרפואיים (כולל צילומי רנטגן ו/או CT ו/או MRI) מבית החולים, מקופת החולים ומהמכונים השונים והביאו אותם עמכם לפגישה.
5. הכינו העתק צילומי של תעודת הזהות שלכם ושל ילדכם, העתק מפוליסות ביטוח פרטיות, רשימה של עדים להתרחשות הפגיעה (כולל מספרי טלפונים), צילומי סטילס ו/או ווידאו באיכות טובה של מקום אירוע הפגיעה, שישה תלושי שכר מלפני התאונה, והביאו עמכם לפגישה.
6. חשוב לשמור על כל הקבלות / חשבוניות בגין ההוצאות שהוצאתם לאחר הפגיעה, לרבות הוצאות רפואיות, הוצאות נסיעה, הוצאות מטפל/ת, והביאו אותן עמכם לפגישה.
7. בהמשך ינסו להתקשר אליכם או להגיע לביתכם אנשים זרים שיציגו עצמם כ"נציגים" של חברת הביטוח. בשום פנים ואופן לא לשוחח עמם ולא לתת להם להיכנס לביתכם. כל מטרתם היא להכשיל אתכם ולאסוף ראיות כנגדכם. במקום זאת, מסרו להם את פרטיי ואת מספר הטלפון שלי ובקשו שיתקשר אלי לפרטים נוספים.
8. לכל הילדים בארץ מגיל 3 עד גיל 18 מבוטחים בפוליסת תאונות תלמידים אשר מכסה אותם 24 שעות ביממה. תביעה לפי פוליסה זו, לא מסתכלים על עניין האשם ולכן גם אם הילד אשם בפגיעתו שלו, הוא זכאי לקבלת פיצויים בכפוף לתנאי הפוליסה.
9. פנו אל בית הספר שבו הילד נפגע, קבלו מבית הספר העתק מפוליסת הביטוח, קבלו מבית הספר מכתב עם סמל בית הספר בו רשום כי התלמיד במועד התאונה תלמיד מן המניין ולכמה ימים נעדר הילד מבית הספר.

מהם היתרונות בבחירת משרדו של עו"ד אריה שילאנסקי?

noun_157532_cc1
התמחות בנישה משפטית ספציפית מאוד – נזקי גוף ורשלנות רפואית
noun_223604_cc
99% הצלחה בתביעות שהוגשו לבית המשפט*
noun_418428_cc
שכר הטרחה הינו על בסיס הצלחה, באחוזים ומשולם בסיום ההליכים***
08
הצלחות מוכחות לאורך השנים בקבלת פיצויים נכבדים ללקוחות המשרד
06
ייצוג נפגעים בלבד (המשרד לא מייצג חברות ביטוח למניעת ניגוד עניינים).
05
שמירה על "פילוסופיית משרד קטן" תוך מתן יחס אישי וליווי צמוד
07
קבלת חוות דעת רפואיות על ידי מיטב המומחים הרפואיים בישראל
ידיים3
פגישת ייעוץ, הכוונה והערכה ראשונית של המקרה שלך ללא התחייבות**

מחשבון פיצויים

להערכת שווי משוער של סך הפיצויים להם אתה זכאי על ידי עו"ד אריה שילאנסקי ב- 4 שלבים פשוטים

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.