רשלנות רפואית

רשלנות רפואית


עורך דין אריה שילאנסקי מספק מענה משפטי למי שנפגע בגופו ו/או בנפשו ו/או חלילה נפטר כתוצאה מרשלנות רפואית, כגון רשלנות רפואית בניתוח, רשלנות רפואית באבחון שגוי של מחלה רשלנות רפואית בהיריון ולידה, רשלנות רפואית במתן תרופה, רשלנות רפואית בביצוע בדיקה, רשלנות רפואית בטיפול שיניים, רשלנות רפואית בניתוח חזה, וזאת בין אם מדובר בטיפול שניתן ע"י רופא קופת חולים, רופא בית חולים או רופא בעל קליניקה פרטית.

במרוצת השנים עו"ד אריה שילאנסקי סיפק ללקוחותיו - נפגעי רשלנות רפואית - הצלחות רבות, בין אם הם נפגעו באופן קל במהלך טיפול שקיבלו דבר שלא הותיר בהם נכות או נכות זמנית, ובין אם הם נפגעו כתוצאה מרשלנות רפואית קשה אשר הותירה בהם נכויות משמעותיות בשיעור גבוה או חלילה פטירה.

ככל שנפגעת אתה או מי ממשפחתך כתוצאה מרשלנות רפואית, אתה וודאי מבין שאתה נמצא בסיטואציה מורכבת. דווקא כאשר מצב בריאותך או מי מקרוביך בכי רע ושאתה זקוק לקבלת תגמולי הפיצויים על מנת לקיים ולהתקיים, ניצב מולכם הרופא הרשלן ו/או מוסד רפואי גדול שמקבלים באמצעות חברת הביטוח מטעמם הגנה איתנה, שההתמודדות ביניכם - ללא ייצוגכם על ידי עורך דין רשלנות רפואית - היא בבחינת התמודדות דוד אל מול גוליית, שכן הרופא הרשלן, המוסד הרפואי וחברת הביטוח מטעמם, בהיותם בעלי ממון רב וניסיון בתביעות רשלנות רפואית, להם הכלים לסיכול תביעתכם, וזאת ע"י ברירת מסמכים רפואיים על מנת שתקבלו מסמכים רפואיים חסרים / שהכי פחות יעזרו לכם בתביעתכם, ע"י תשלום למומחים רפואיים ברמה הגבוהה ביותר העובדים אתם באופן קבוע לצורך הכנת חוות דעת רפואיות הנוגדות את טענותיכם, וכן באמצעות הפעלת חוקרים פרטיים שיחפשו כל פיסת מידע שתכשיל את תביעתכם. לפיכך, חשוב דווקא ברגע קשה זה שתקבלו באופן מידי ייעוץ וליווי צמוד ומקצועי מאת עורך דין מומלץ לרשלנות רפואית על מנת שיגן על זכויותיכם וילווה אתכם עד לקבלת תגמולי הפיצויים הכספיים המקסימאליים המגיעים לכם.

המשימה היחידה שלי היא לספק לנפגעי רשלנות רפואית את האיכות הגבוהה ביותר של שירותים משפטיים בתחום התמחותי הייחודית.

כאשר אתם מחפשים עורך דין שיטפל במקרה האישי שלכם, אתם צריכים לחבר את עצמכם עם עורך דין ידוע ומכובד בעל הישגים ומצוינות משפטית שאתם יכולים לסמוך עליו.

בהתאם לנסיבות האירוע וחומרת הפגיעה שלך או של יקירך, אתם צריכים להיות ערוכים לחלוטין לכל תרחיש עתידי, ולשם כך אתם זקוקים לעורך דין שיכול לעזור לכם להסתכל אל העתיד שלכם ושל יקירכם בביטחון.

בכל התיקים בהם אני מטפל, אני עושה את כל המאמץ הנדרש על מנת למקסם את הפיצויים תוך חשיבה על כל צרכי הנפגע והמשפחה עד תום תוחלת חייו על מנת שלא יחסר לו ולמשפחתו מאום. הגישה האסטרטגית והבלתי נלאית הזו הובילה אותי עד היום לקבלת פיצויים מירביים אשר חיוניים בסיוע לנפגע ולמשפחתו להחזיר את חייהם חזרה אל מסלולם.

אמנם החוק אינו מושלם וגם אין אפשרות להבטיח הצלחה, אך יחד עם זאת, ככל שתחליטו לתת לי לייצג אתכם ואת יקירכם, אשתמש בכל המשאבים המקצועיים העומדים לרשותי כדי לנסות ולשקם את חייכם כפי שהם היו לפני האירוע הרשלני. תוכלו ליצור קשר טלפוני הישר לנייד שלי בכול עת עם שאלה ואתה יכול לצפות לתשובה מידית וכנה.

כדי לבדוק את המקרה שלך באופן ראשוני ללא תשלום ותוך שמירה על פרטיותך, צרו קשר עם המשרד.

טיפים חשובים

1. תכין יחד עם כל מי שהיה בתקופת הרשלנות הרפואית "זיכרון דברים" ובו תעלו כל אחד בנפרד על הכתב את השתלשלות האירועים (ככל שניתן עם תאריכים ושעות), אפילו אמירות של אנשים שונים שעתה לא נראים לכם רלוונטיים או של צוות רפואי שרמז שמשהו לא היה בסדר. כמו כן, תכין רשימה של עדים (עם מספרי טלפון) ותביא אתך לפגישה.
2. שמור על כל המסמכים הרפואיים (כולל צילומי רנטגן ו/או CT ו/או MRI) מבית החולים, מקופת החולים ומהמכונים בהם טופלת ותביא אותם אתך לפגישה.
3. חשוב לשמור על כל הקבלות / חשבוניות בגין ההוצאות שהוציאו הנפגע, משפחתו או קרוביו במהלך ולאחר האירוע הרשלני, לרבות הוצאות רפואיות והוצאות נסיעה.
4. בהמשך ינסו להתקשר אליך או להגיע לביתך אנשים זרים שיציגו עצמם כ"נציגים" של חברת הביטוח. בשום פנים ואופן לא לשוחח עמם ולא לתת להם להיכנס לביתך. כל מטרתם היא להכשיל אותך ולאסוף ראיות כנגדך. במקום זאת, מסור להם את פרטיי ואת מספר הטלפון שלי ובקש שיתקשרו אלי לפרטים נוספים.
5. שים לב, רוב תביעות הרשלנות הרפואית מתיישנות תוך 7 שנים. מאחר שהטיפול והכנת התיק לרבות הכנת חוות דעת רפואית לקראת התביעה עלולים לארוך זמן רב, אל תתמהמה ופנה לקבלת ייעוץ משפטי בהקדם האפשרי.
6. בדוק האם קיימים לך ביטוחים פרטיים (בריאות, תאונות אישיות, סיעוד, פנסיית נכות, אבדן כושר עבודה וכיו"ב).

מהם היתרונות בבחירת משרדו של עו"ד אריה שילאנסקי?

noun_157532_cc1
התמחות בנישה משפטית ספציפית מאוד – נזקי גוף ורשלנות רפואית
noun_223604_cc
99% הצלחה בתביעות שהוגשו לבית המשפט*
noun_418428_cc
שכר הטרחה הינו על בסיס הצלחה, באחוזים ומשולם בסיום ההליכים***
08
הצלחות מוכחות לאורך השנים בקבלת פיצויים נכבדים ללקוחות המשרד
06
ייצוג נפגעים בלבד (המשרד לא מייצג חברות ביטוח למניעת ניגוד עניינים).
05
שמירה על "פילוסופיית משרד קטן" תוך מתן יחס אישי וליווי צמוד
07
קבלת חוות דעת רפואיות על ידי מיטב המומחים הרפואיים בישראל
ידיים3
פגישת ייעוץ, הכוונה והערכה ראשונית של המקרה שלך בחינם**

מחשבון פיצויים

להערכת שווי משוער של סך הפיצויים להם אתה זכאי על ידי עו"ד אריה שילאנסקי ב- 4 שלבים פשוטים

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.