תאונות דרכים

עורך דין תאונות דרכים


נפגעתם בתאונת דרכים? אתם זכאים לקבל פיצויים!

התמחות בכל סוגי התאונות

עו"ד אריה שילאנסקי הינו עורך דין תאונות דרכים שמספק את האיכות הגבוהה ביותר של שירותים משפטיים בתחום התמחות ייחודית זו למי שנפגע בגופו ו/או בנפשו כתוצאה מתאונת דרכים, גם כאשר התאונה היא תאונה מרובת רכבים, נפילה באוטובוס, תאונת אופנוע / קטנוע, תאונת טרקטורון, תאונת קורקינט חשמלי, תאונת אופניים חשמליים, תאונת סגווי, תאונה ברכבת או תאונת הולך רגל (גם כשמדובר בתאונת פגע וברח).


הסיבות לבחור דווקא בי לייצג אותך

ככל שנפגעת בתאונת דרכים, אתה בטח מבין כי אתה נמצא בסיטואציה שאינה פשוטה. דווקא כאשר מצב בריאותך בכי רע ושאתה זקוק לקבלת תגמולי הפיצויים על מנת להתקיים, ניצבת מולך חברת הביטוח ומסלקי התביעות מטעמה שההתמודדות ביניכם - ללא ייצוגכם על ידי עורך דין תאונות דרכים - היא בבחינת התמודדות דוד אל מול גוליית, שכן חברת הביטוח, בהיותה בעלת ידע וממון רב, יודעת היטב כיצד לקצץ מתגמולי הפיצויים המגיעים לך, וזאת על ידי הפעלת חוקרים פרטיים, רופאים מומחים ומסלקי תביעות מיומנים.

1. ייעוץ וליווי צמוד ומקצועי

חשוב שדווקא ברגע זה תקבל באופן מידי ייעוץ וליווי צמוד ומקצועי מאת עורך דין תאונות דרכים על מנת שיגן על זכויותיך וילווה אותך עד לקבלת תגמולי הפיצויים הכספיים המגיעים לך מחברת הביטוח.

2. הישגים והמלצות

אתה צריך לחבר את עצמך עם עורך דין תאונות דרכים ידוע ומכובד בעל הישגים ומצוינות משפטית שאתה יכול לסמוך עליו ושבנוסף להישגיו, קיימות לגביו המלצות חמות מצד לקוחותיו ועורכי דין מהשורה הראשונה.

3. השגת ביטחון כלכלי

במיוחד אם היית מעורב בתאונת דרכים קשה בעקבותיה נותרו בך נכויות מורכבות רב מערכתיות, וגם במקרים קלים יותר, כאשר אתה מחפש עורך דין תאונות דרכים שיטפל במקרה האישי שלך, בהתאם לנסיבות האירוע וחומרת הפציעות שלך, אתה צריך להיות ערוך לחלוטין לכל תרחיש עתידי, ולשם כך אתה זקוק לעורך דין שיכול לעזור לך להסתכל אל העתיד שלך בביטחון.

4. אסטרטגיה מנצחת

בכל התיקים בהם אני מטפל, אני עושה את כל המאמצים הנדרשים על מנת למקסם את הפיצויים תוך חשיבה על כל צרכי הנפגע עד תום תוחלת חייו על מנת שלא יחסר לו מאום. הגישה האסטרטגית והבלתי נלאית הזו הובילה אותי עד היום לקבלת פיצויים מירביים אשר חיוניים בסיוע לנפגע להחזיר את חייו חזרה אל מסלולם. מעונין לדעת כיצד ניתן למקסם את הפיצויים? לחץ כאן

5. איכות, מקצועיות ושירותיות

כשתבחר בי, המשימה היחידה שלי תהיה לספק לך את האיכות הגבוהה ביותר של שירותים משפטיים בתחום התמחותי הייחודית. אשתמש בכל המשאבים המקצועיים העומדים לרשותי כדי לנסות ולשקם את חייך כפי שהם היו לפני אירוע הפגיעה. תוכל בכל עת ליצור קשר טלפוני הישר לנייד שלי ולשאול שאלה ואתה יכול לצפות לתשובה מידית וכנה.


כדי לבדוק את המקרה שלך באופן ראשוני ללא תשלום ותוך שמירה על פרטיותך, צרו קשר עם המשרד.

טיפים חשובים

1. צלם את הפציעות באמצעות הנייד.
2. פנה באופן מידי לקבלת טיפול רפואי ותוודא שרושמים בתיעוד הרפואי שמדובר בתאונת דרכים, היכן אירעה התאונה, והאם מדובר בתאונת עבודה.
3. פנה אל תחנת המשטרה (אגף התנועה) הקרובה ביותר למקום התאונה, מלא טופס "הודעה על תאונת דרכים" (לחץ כאן לעמוד הורדת הטופס), מסור אותו לפקיד האגף וקבל "טופס משטרה".
חשוב לשמור על הטופס ולהביאו לפגישה. אם מסיבה כזו או אחרת לא קיבלת "טופס משטרה", צור קשר טלפוני עם אגף התנועה וברר מה הסיבה.
4. אם פונית מזירת התאונה באמצעות אמבולנס, תבקש לקבל מספק האמבולנס (דוג': מגן דוד אדום) את דו"ח האירוע ותביא אותו לפגישה.
5. ככל שהתאונה התרחשה באוטובוס רשמו את פרטי הנהג, מס' הקו, מקום האירוע, מס' רישוי האוטובוס ושמה של חברת האוטובוסים.
6. שמור על כל המסמכים הרפואיים (כולל צילומי רנטגן ו/או CT ו/או MRI) מבית החולים, מקופת החולים ומהמכונים בהם טופלת ותביא אותם אתך לפגישה.
7. תכין העתק צילומי של רישיון הנהיגה (אם היית הנהג), תעודת הזהות, ביטוח חובה, רישיון רכב (אם היית בעל הרכב או שיש באפשרותך להשיג את רישיון הרכב), פרטי המעורבים בתאונה, רשימה של עדים לתאונה (ומספרי הטלפון שלהם), צילומי סטילס או ווידאו באיכות טובה של מקום אירוע התאונה, שישה תלושי שכר מלפני התאונה ותביא אתך לפגישה.
8. חשוב לדעת שישנם עוד מקרים לא שגרתיים שייחשבו תאונת דרכים: עליה / ירידה מהרכב, תיקון דרך, התלקחות של הרכב, פרידת סחורה, התנתקות של חלק / נגרר של הרכב ועוד. חשוב להתייעץ עם עו"ד על מנת לבדוק האם מדובר בתאונת דרכים.
9. חשוב לשמור על כל הקבלות / חשבוניות בגין ההוצאות שהוצאת לאחר התאונה, לרבות הוצאות רפואיות והוצאות נסיעה.
10. בהמשך ינסו להתקשר אליך או להגיע לביתך אנשים זרים שיציגו עצמם כ"נציגים" של חברת הביטוח. בשום פנים ואופן לא לשוחח עמם ולא לתת להם להיכנס לביתך. כל מטרתם היא להכשיל אותך ולאסוף ראיות כנגדך. במקום זאת, מסור להם את פרטיי ואת מספר הטלפון שלי ובקש שיתקשרו אלי לפרטים נוספים.
11. במקרים מסוימים ניתן יהיה לקבל מחברת הביטוח תשלום תכוף שמשמעותו הקדמת תשלומים על חשבון תגמולי הפיצויים הסופי.
12. ככל שמדובר בתאונת דרכים בדרך לעבודה / בתאונת דרכים במהלך העבודה / בתאונת דרכים בחזרה מהעבודה, הרי שמדובר בתאונת דרכים המהווה גם תאונת עבודה. לחץ כאן למעבר לדף "תאונת עבודה".
13. בדוק האם קיימים לך ביטוחים פרטיים (בריאות, תאונות אישיות, סיעוד, פנסיית נכות, אבדן כושר עבודה וכיו"ב).
14. מהו שכר טרחת עורך דין במקרה של תאונת דרכים? לחץ כאן

מהם היתרונות בבחירת משרדו של עו"ד אריה שילאנסקי?

noun_157532_cc1
התמחות בנישה משפטית ספציפית מאוד – נזקי גוף ורשלנות רפואית
noun_223604_cc
99% הצלחה בתביעות שהוגשו לבית המשפט*
noun_418428_cc
שכר הטרחה הינו על בסיס הצלחה, באחוזים ומשולם בסיום ההליכים***
08
הצלחות מוכחות לאורך השנים בקבלת פיצויים נכבדים ללקוחות המשרד
06
ייצוג נפגעים בלבד (המשרד לא מייצג חברות ביטוח למניעת ניגוד עניינים).
05
שמירה על "פילוסופיית משרד קטן" תוך מתן יחס אישי וליווי צמוד
07
קבלת חוות דעת רפואיות על ידי מיטב המומחים הרפואיים בישראל
ידיים3
פגישת ייעוץ, הכוונה והערכה ראשונית של המקרה שלך ללא התחייבות**

מחשבון פיצויים

להערכת שווי משוער של סך הפיצויים להם אתה זכאי על ידי עו"ד אריה שילאנסקי ב- 4 שלבים פשוטים

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.