תביעת פיצוי תאונות דרכים

עיריית נתניה התעמרה בעובד סוציאלי – העובד תבע
12/03/2019
תאונת דרכים ביטוח לאומי
10/07/2019

תאונת דרכים

תביעת פיצוי תאונות דרכים

בעשור האחרון, התרחשו כ-77,000 תאונות מדי שנה בהן היו נפגעים. תאונת דרכים עשויה להיות אירוע בעל מורכבויות רבות למעורבים בה בפן הפיזי והנפשי כאחד ולגרום לנזק רב לרכוש. כתוצאה מתאונה אנו עשויים לשאת בעלויות רבות בשל אשפוזים, ציוד וטיפולים רפואיים, אובדן כושר השתכרות, נכות וחופשות מחלה ארוכות ואף לעמוד מול הגרוע מכל – מקרי מוות במשפחה, חלילה. בעוד שעל נזקי הרכב אנו יודעים לרוב כיצד להפעיל את הביטוח ולמצות את זכויותינו, כשהדבר מגיע אל פגיעות בגוף ובנפש, הבלבול ששורה עשוי להיות גדול מאוד. אין כל פלא על כך. מדובר באירוע טראומטי שדורש התאוששות. עם זאת, ברגע האמת חשוב מאוד שנפעל באופן מידי כדי להבטיח שנמצאה זכויותינו בתביעת פיצוי תאונת דרכים.

החוק עומד לצידך בתביעת פיצוי תאונות דרכים

החוק הישראלי מגן על נפגעי תאונות הדרכים ומעגן את זכויותיו בחוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים התשל"ה – 1975. החוק קובע כי כל אדם המעורב בתאונת דרכים יהיה זכאי לפיצויים שגובהם ייקבע על פי המקרה גופא והשלכותיו וכל זאת ללא קשר למידת אשמתו בתאונה. כלומר, כל המעורבים בתאונה זכאים לפיצוי וביטוח החובה מכסה אפילו נפגעים שאינם יודעים את זהות הפוגע, כמו למשל בתאונת פגע וברח. פיצויים אלו עשויים להיות בעלי ערך רב לנפגעים אשר זקוקים לקרקע רכה להתאושש בה בנחת מבלי להתרסק כלכלית ולחזור במהרה ובבטחה אל השגרה.

עו"ד אריה שילאנסקי עומד לרשותך בכל עת

בתוך כל התהליך המטלטל והמורכב הזה, חשוב שיעמוד לצידך גורם מקצועי מנוסה ומוכשר אשר ילווה אותך בהליך תביעת פיצוי תאונות דרכים ויסייע לך למצות את כל זכויותיך על הצד הטוב ביותר, ללא סיבוכים מיותרים ובמהירות. 10 שנות ניסיון והיכרות עם מגוון רחב של תיקים בתחום נזקי הגוף, מאפשרות לי להגיע עם גוף ידע רחב ולהתאים את השירות במדויק לצרכיך. אצלי יש לך טיפול מסור ואישי ללא גורמים מתווכים. המשרד מופעל על ידי ללא מתמחים או שירותי מזכירות וניתן לפנות אלי לייעוץ או לאוזן קשבת בכל עת. לפרטים נוספים וליצירת קשר, ניתן לפנות אלי באתר או בטלפון.

 

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.