עו"ד תאונות ילדים
10/07/2019
עורכי דין רשלנות רפואית
10/07/2019

תביעת נזק בלתי הפיך

בתאונות אישיות, תאונות דרכים או במקרים של רשלנות רפואית חמורה, עשויים להיגרם נזקים פיזיים ונפשיים בלתי הפיכים. במידה ונפגעת באופן חמור בנזקי גוף אשר הינם בלתי הפיכים, חשוב לגייס לצידך את הסיוע המשפטי הטוב ביותר שניתן לקבל כדי להבטיח שבתביעת נזקי גוף שתוגש ימוצו כל זכויותיך כדין.

תביעת נזק בלתי הפיך נובעת מאירועים רבים

  • רשלנות רפואית עשויה להותיר אדם עם נכויות חמורות, למנוע טיפול יעיל שהיה מונע נזקים התפתחותיים שהופיעו בהמשך בקרב ילדים, תינוקות או מתבגרים ובמקרים חמורים אבחון לקוח או המלצה על טיפול לא מתאים עשויים להוביל אפילו למוות. במידה וניתן יהיה להוכיח כי לולא מעשיו או מחדליו של הצוות הרפואי היה נמנע הנזק, עשוי הנפגע או משפחתו לזכות בפיצויים משמעותיים.
  • בכל תאונת דרכים בה מעורבים נפגעים מומלץ להגיש תביעת נזקי גוף. במידה ובמהלך התאונה ספגת נזק בלתי הפיך שגרם לנכויות, אובדן כשר עבודה מלא או למגבלות שונות, חשוב לקחת את הדבר בחשבון ולדאוג כי האבחון ייעשה באופן מסודר כדי להבטיח את זכויותיך.
  • בכל יום בישראל מתרחשות מעל 20 תאונות עבודה. כאשר מתבוננים במספרים, קשה לומר "לי זה לא יקרה". במידה ונפגעת במקום עבודתך, חשוב להסתייע בליווי עורך דין שיסייע לך בהגשת תביעת נזקי גוף.

ליווי ארוך טווח

בניגוד לתביעת נזקי גוף סטנדרטית בה מתקבלים פיצויים על תקופת הפגיעה וההתאוששות ממנה ועל ההוצאות הרפואיות השונות בהיקפים התחומים בזמנים וסכומים מסוימים, הרי שבתביעת נזק בלתי הפיך, מיצוי הזכויות נמשך לכל החיים. על מנת להבטיח כי זכויות אלו יעמדו לך לכל תקופת חייך ויאפשרו את הסיוע הנדרש עבורך, משרד עו"ד אריה שילאנסקי מציע את כל הידע המקצועי שנרכש בכל שנות פועלו כדי לאפשר לתהליך לעבור ללא סיבוכים. במידה וקיים חשד כי חל נזק  בלתי הפיך, ישלח אותך המומחה הרפואי מטעם בית המשפט לבדיקות רפואיות להערכת המצב. אנו מצדנו נפנה אותך למומחה רפואי שייתן הערכה משלו להיקף הנזק והנכות ולגובה הפיצויים ויוודא כי כל הציוד הנדרש לבדיקות הינו תקין ומתאים וכי כל הבדיקות נעשות. בכל התהליך המורכב מול ביטוח לאומי, חברות הביטוח והגורמים השונים, יש לך ליווי מלא ומסור שייתן לך את השקט והביטחון הנדרשים כדי להמשיך בחייך.

 

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.