משרד עורך דין תאונות דרכים
10/07/2019
עורך דין נכות כללית
10/07/2019

תאונות אופנוע

עו"ד תאונה באופנוע

בשנים האחרונות חלה עליה חדה בתאונות הדרכים הקטלניות. במספר רב מתוך תאונות אלו היו מעורבים רכבים דו גלגליים. אופנועים וקטנועים מהווים כלי רכב החשוף בהרבה יותר לפגיעות מסוכנות וקטלניות. הכלי בעל היציבות המוגבלת והחושף את הרוכב לסביבתו במהירויות גבוהות, מועד לפגיעות קשות. חלק ניכר מתאונות האופנוע מערבות רכב אחד בלבד. כלומר, מדובר בתאונות בהן הרוכב נפל מהאופנוע או התרסק אל חפץ דומם כתוצאה מהחלקה או אובדן שליטה על הכלי.

למרות כל ההבדלים הבולטים הללו בין רכב דו גלגלי לרכב בעל ארבעה גלגלים, מבחינת החוק הישראלי מהווים אופנועים וקטנועים רכב מנועי לכל דבר ועניין ויש לבטחם בביטוח חובה. הביטוח מאפשר לספק מענה בכל מקרה בו חלים נזקי גוף גם בתאונת אופנוע, מכוח חוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים התשל"ה-1975.

לכן, אם לאחר תאונת אופנוע החלטת לשכור שירותי עורך דין תאונה באופנוע צריכה להיות אירוע המוכר לו מתיקים קודמים על כל מורכבויות תאונה כזו.

טיפול מהיר הוא חיוני

למען ביטחונך ורווחתך, חשוב מאוד לאחר כל תאונת אופנוע, גם הקלה ביותר, להגיע אל בית החולים ולהירשם במיון על מנת שלאחר מכן יהיה ניתן לייחס נזקי גוף עתידיים לתאונה. יש לזכור שעל תביעות נזקי גוף חלה התיישנות ויש לפעול במהירות. באמצעות סיוע עו"ד תאונה באופנוע תקבל מענה  מקצועי מקיף וליווי בכל שלבי התביעה עד לקבל סך כל הפיצויים המגיעים לך כדין.

נפגעת בתאונת אופנוע? עו"ד אריה שילאנסקי עומד מאחוריך

כאשר עומד לרשותך עורך דין שייצג תיקים רבים בתאונות אופנוע ורכש ניסיון וידע רב שיבטיח לך את המענה המקצועי המעמיק ביותר. עו"ד אריה שילאנסקי דואג להתעדכן בידע המקצועי ולרכוש ניסיון רב נוסף בכנסים בתחום הרפואה המשפטית. תקופת התמחותו הארוכה לצד שופטים מובילים בתחום הנזיקין מביאים עמם עולם תוכן עשיר שיעמוד גם לרשותך כלקוח כנכס יקר המציאות. אנו מזמינים אותך לפנות אלינו ונשמח לספק לך מענה לכל שאלה ולתאם עבורך פגישה במשרדנו. היחס האישי והאוזן הקשבת, לצד הידע והניסיון המקצועי, עושים את כל ההבדל.

 

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.