עורכי דין רשלנות רפואית
10/07/2019
עורך דין תביעות ביטוח לאומי
10/07/2019

נזקי גוף

משרד עורך דין לנזקי גוף

רובנו אומרים לעצמנו "לי זה לא יקרה", אך אירועים רבים במהלך החיים עשויים לחשוף אותנו למצבים שלא צפינו ולהסב סבל וקושי רב. לכן, תביעות נזקי גוף הן נפוצות מאוד בישראל ודורשות את התערבותו של משרד עורך דין לנזקי גוף בעלי התמחות נרחבת בתחום וניסיון מקצועי משמעותי.

משרד עו"ד נזקי גוף אריה שילאנסקי ילווה אותך בכל התהליך

במהלך העשור האחרון, השקעתי את כל מרצי וכוחותיי על מנת להתמקצע ולרכוש ידע מעמיק ורב ערך בדיני נזקי הגוף. בין השאר, ביצעתי התמחויות רבות אצל השופטים המובילים במערכת המשפט הישראלית אשר עשו היסטוריה שיפוטית בתחום דיני הנזיקין. המשרד כולו ייעודי לתביעות נזקי גוף בלבד ואמון על משימתו כדי להבטיח רווחה וביטחון לנפגעים על מנת לאפשר לך ולכלל לקוחותינו להשתקם באופן מיטיב ולמצות את כל זכויותיהם כדין. אנו מטפלים בתביעות נזקי גוף בכל התחומים וההקשרים בהן מתרחשות תביעות מסוג זה.

רשלנות רפואית

אנשי צוות רפואי עשויים לבצע שגיאות בעת האבחון או הטיפול בחולים אשר יגרמו בסופו של דבר להשלכות קשות ומורכבות. מחדלים אלו עשויים לגרום לנזקים גופניים קשים כמו למשל במקרים של אבחון שגוי של סרטן או המלצת טיפול לא מתאימה שעשויה לגרום להחמרה ואף למוות שניתן היה למנוע. מקרה נפוץ נוסף רשלנות רפואית בהריון בו מוחמצים ליקויים חמורים בעובר.

תאונות

  • במהלך השהייה בבית, בטיול או בכל מקום, תאונות שונות כמו נפילות, חבלות וכו' עשויות לגרום לנזקי גוף.
  • במקום העבודה מתרחשות תאונות עבודה רבות המזכות אותך בזכויות מול המעסיק והביטוח הלאומי.
  • תאונות דרכים מהוות חלק ניכר מתביעות נזקי הגוף. החוק הישראלי מזכה אותך בפיצויים נרחבים על העלויות הכרוכות בתקופת ההתאוששות מהתאונה.

אספק לך סיוע מקיף

חשוב לפנות למשרד עורך דין לנזקי גוף בהקדם האפשרי כדי להבטיח טיפול מהיר ויעיל. לתביעות נזקי גוף תקופת התיישנות של 7 שנים מול בתי המשפט ו-3 שנים מול חברות הביטוח ולכן חשוב לפעול מהר. אסייע לך באיסוף כל החומר הרפואי, תיעוד ההוצאות ונספק לך במידת הצורך ליווי של מומחים רפואיים שיבטיחו כי ייעשו כל הבדיקות הנדרשות וכי ציוד הבדיקה עומד בכל הצרכים. כל זאת תוך זמינות מלאה וטיפול מסור שנעשה על ידי באופן ישיר. לפגישת ייעוץ ראשוני, אני זמין לפנייתך עוד היום.

 

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.