ייצוג נפגעים בתאונות דרכים

עורך דין נכות כללית
10/07/2019
פיצויי שיא: 188,000 ש"ח בגין גבייה לא חוקית של דוחות חניה
11/10/2019

עורך דין לתאונות דרכים

ייצוג נפגעים בתאונות דרכים

מכל התפקידים השונים אותם מבצע עו"ד ייצוג נפגעי תאונות דרכים הוא אחד מהתחומים המורכבים ביותר הדורשים ידע וניסיון מקצועי רב במגוון תחומים. עו"ד אריה שילאנסקי עוסק כבר מעל עשור בייצוג נפגעים בתאונות דרכים ונחל הצלחה בתיקים רבים.

למה דווקא משרדנו?

תחום דיני הנזיקין דורש התמחות רבה. היכרות עם תיקים רבים, תקדימים ופסיקות, היכרות עם המערכות השונות המעורבות בתביעה כמו חברות הביטוח, הביטוח הלאומי והגורמים הרפואיים ועבודה משותפת עם מומחים רפואיים, הם רק חלק מההיבטים הבאים לידי ביטוי בהתמחות עורך הדין בעת ייצוג נפגעים בתאונות דרכים.

ניסיון של מעל 10 שנים בתחום וייצוג במספר רב של תיקים אפשר לי להיחשף למקרים רבים ויוצאי דופן ולהיחשף לפסיקות רבות המהוות בסיס לעבודתי השוטפת. במהלך תקופת ההתמחות שלי, עבדתי בצמוד לשופטים מכובדים ביותר ובעלי ותק וידע רחב יריעה בתום דיני הנזיקין. ההתנסות הזו סיפקה בידי ידע מקצועי מעמיק ורב ערך הבא לידי ביטוי בכל תביעה בה אני מטפל.

יחס אישי – ללא מזכירים ומתמחים

ברבים ממשרדי עו"ד ייצוג נפגעי תאונות דרכים מתחלק על כמה עובדים במשרד הפועלים בשיטת סרט נע. כלקוח, צורת עבודה זו עשויה להיות מאוד מתסכלת. אף פעם לא ברור היכן הדברים עומדים בצורה שלמה וקשה להבין עם מי צריכים לדבר כדי לדעת מה מצב התביעה ומה עוד נדרש. משרד עו"ד אריה שילאנסקי מנוהל על ידי באופן בלעדי. כל תביעה עוברת דרכי וניתן בכל עת לפנות אלי על מנת לקבל עדכונים ולקדם את תהליכיך תוך שקיפות מלאה וסיפוק תמיכה והקשבה בתקופה קשה זו של החיים.

ייצוג נפגעים בתאונות דרכים לכל אורך התהליך

בתאונות דרכים, חשוב מאוד להתחיל בתהליך המשפטי בהקדם האפשרי. אני ממתין לפנייתך ואשמח לסייע לך באופן מידי ולקדם את צרכיך כך שימולאו במהירות ובתהליך מהיר ופשוט. זכויות רבות מגיעות לך כדין מול חברות הביטוח והמוסד לביטוח הלאומי. אסייע לך בלמידת המקרה, בהבטחה כי כל הבדיקות הרפואיות הנדרשות נעשות כדין וכי כל סעד המגיע לך ימצא את דרכו אליך עד סוף תהליך התביעה. לפרטים נוספים ולתיאום פגישה ניתן להתקשר עוד היום או לפנות אלי באתר.

 

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.